به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 29 تیر 1397

چرا تیم کی‌روش با ذخیره‌های کایزرچیف بازی کرد؟

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی ایران از اوایل هفته در حالی اردوی 10 روزه خود در آفریقای جنوبی را برگزار کرد که تا چند روز مانده به این اردو، برگزاری آن قطعی نبود و حتی صحبت‌هایی مبنی بر احتمال جایگزینی کیش به جای ژوهانسبورگ به گوش می‌رسید.

در جریان اردوی آفریقای جنوبی برگزاری دیدار با تیم‌هایی از قبیل موزامبیک، تانزانیا، زیمبابوه و حتی آفریقای جنوبی نیز به گوش می‌رسید اما به خاطر شرایط تیم ملی و این موضوع که از قبل هماهنگی‌های لازم برای اردوی این تیم به خاطر محدودیت‌های مالی به عمل نیامده بود، تیم ملی مجبور شد در نهایت با شرایط حریفان باشگاهی خود در آفریقای جنوبی کنار بیایند.

در واقع در جریان اردوی ژوهانسبورگ به نوعی حریفان باشگاهی که قرار بود با تیم ذخیره‌های خود به مصاف تیم ملی ایران بیایند برای تیم ملی کلاس گذاشتند و ما نیز شرایط آنها را پذیرفتیم که یکی از عجیب‌ترین درخواست‌های آنها درخواست بازی از ساعت 11 صبح بود که با این درخواست هم موافقت به عمل آمد.

همانطور که گفته شد در این اردو قرار بود تیم ملی ایران در دیدارهایی تدارکاتی با تیم‌های ملی قاره آفریقا بازی کند که به خاطر قطعی نشدن زمان اردوی آفریقا، این بازی‌ها که از دست رفت هیچ، شرایطی نیز فراهم شده است تا ملی‌پوشان با تیم‌های ذخیره تیم‌های باشگاهی بازی کنند که یکی از همین تیم‌ها کایزرچیف بود که به خاطر بازی شب گذشته در لیگ برتر آفریقای جنوبی با ذخیره‌های خود به مصاف تیم ملی آمدند که این دیدار با برتری دو بر صفر تیم ملی به پایان رسید.

در ادامه این اردو نیز وضعیت همین خواهد بود و به نظر نمی‌رسد طی یک هفته باقی مانده از اردو نیز شاگردان کی‌روش شرایط بهتری را از لحاظ بازی‌های تدارکاتی تجربه کنند.

انتهای پیام/م

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی