به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 20 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

یاوری: تیم ملی راهش را درست انتخاب نکرده/ کفاشیان را در راهروی فدراسیون دیدم

محمود یاوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد علت دیدار روز گذشته‌اش با علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال گفت: من برای دیدن دکتر احسانی به فدراسیون فوتبال رفتم و کلاس مربیگری که قرار است در اصفهان برگزار شود و اصلا به دفتر کفاشیان نرفتم.

وی در مورد اینکه اما کفاشیان گفته بود که یاوری دلش برایم تنگ شده بود که آمد من را دید گفت: من دلم برای همه مسئولان تنگ می‌شود آیا مشکلی هست؟ ولی روز گذشته برای صحبت با دکتر احسانی به فدراسیون رفتم و کفاشیان را هم در راهرو دیدم و با او احوالپرسی کردم.

سرمربی سابق تیم ذوب‌آهن در مورد زمان بازگشتش به لیگ برتر گفت: من هم‌اکنون هم در گود فوتبال هستم. مطالعه و تحقیق می‌کنم همانطوری که با پول خودم به جام جهانی برزیل رفتم. فوتبال تحقیق و مطالعه هم هست. گاهی هم تیم دارم و گاهی هم بدون تیم هستم.

وی در مورد وضعیت تیم ملی و برگزاری اردو در آفریقای جنوبی گفت: اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی مناسب نیست. هنوز حریف تمرینی ما به طور دقیق مشخص نشده. 8 - 9 لژیونر داریم که آنها در این اردو حضور ندارند این همه هزینه برای برگزاری اردوی تیم ملی آن هم با نفرات ذخیره در آفریقای جنوبی و تعطیلی 50 روزه لیگ خیلی مناسب نیست و این وضعیت را طبیعی و استاندارد نمی‌دانم.

یاوری در مورد اینکه پیش‌بینی می‌کند تیم ملی در جام ملت‌های آسیا موفق شود یا نه گفت: تیم ملی راهش را درست انتخاب نکرده بهتر بود که لیگ برتر ما ادامه پیدا می‌کرد و 15-20 روز لیگ تعطیل می‌شد و بازیکنان آن زمان به اردو می‌رفتند. تعطیلی لیگ هم مناسب نیست.

انتهای پیام/د

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی