به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 30 شهریور 1397

یاوری: تیم ملی راهش را درست انتخاب نکرده/ کفاشیان را در راهروی فدراسیون دیدم

محمود یاوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد علت دیدار روز گذشته‌اش با علی کفاشیان در فدراسیون فوتبال گفت: من برای دیدن دکتر احسانی به فدراسیون فوتبال رفتم و کلاس مربیگری که قرار است در اصفهان برگزار شود و اصلا به دفتر کفاشیان نرفتم.

وی در مورد اینکه اما کفاشیان گفته بود که یاوری دلش برایم تنگ شده بود که آمد من را دید گفت: من دلم برای همه مسئولان تنگ می‌شود آیا مشکلی هست؟ ولی روز گذشته برای صحبت با دکتر احسانی به فدراسیون رفتم و کفاشیان را هم در راهرو دیدم و با او احوالپرسی کردم.

سرمربی سابق تیم ذوب‌آهن در مورد زمان بازگشتش به لیگ برتر گفت: من هم‌اکنون هم در گود فوتبال هستم. مطالعه و تحقیق می‌کنم همانطوری که با پول خودم به جام جهانی برزیل رفتم. فوتبال تحقیق و مطالعه هم هست. گاهی هم تیم دارم و گاهی هم بدون تیم هستم.

وی در مورد وضعیت تیم ملی و برگزاری اردو در آفریقای جنوبی گفت: اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی مناسب نیست. هنوز حریف تمرینی ما به طور دقیق مشخص نشده. 8 - 9 لژیونر داریم که آنها در این اردو حضور ندارند این همه هزینه برای برگزاری اردوی تیم ملی آن هم با نفرات ذخیره در آفریقای جنوبی و تعطیلی 50 روزه لیگ خیلی مناسب نیست و این وضعیت را طبیعی و استاندارد نمی‌دانم.

یاوری در مورد اینکه پیش‌بینی می‌کند تیم ملی در جام ملت‌های آسیا موفق شود یا نه گفت: تیم ملی راهش را درست انتخاب نکرده بهتر بود که لیگ برتر ما ادامه پیدا می‌کرد و 15-20 روز لیگ تعطیل می‌شد و بازیکنان آن زمان به اردو می‌رفتند. تعطیلی لیگ هم مناسب نیست.

انتهای پیام/د

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی