به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 25 تیر 1397

نمایندگان پارلمان اردن در آستانه استعفای جمعی به دلیل «توافق ننگین»

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، گروهی از نمایندگان برجسته پارلمان اردن از جمله «عبدالهادی المجالی»، «رولا الحروب» و «هند الفایز» به طرح مخالفت با قرارداد واردات گاز از رژیم صهیونیستی پیوستهاند.

پایگاه خبری «القدس العربی»، گزارش داد که 18 عضو برجسته پارلمان به طرح استعفای دسته جمعی نمایندگان پیوستهاند تا در صورت امضای قرارداد با رژیم صهیونیستی استعفا کنند.

با توجه به حجم بالای مخالفت مردمی با طرح دولت «عبدالله نسور» نخست وزیر اردن برای همکاری با رژیم صهیونیستی، بر اساس این گزارش قرار است این اقدام به صورت غافلگیرانه صورت بگیرد.

«خلیل عطیه» نماینده کهنه کار پارلمان اردن در صفحه شخصی خود در فیسبوک نوشته بود که استعفای جمعی یکی از گزینههای احتمالی نمایندگان خواهد بود.

نمایندگان پارلمان اردن در بیانیهای که برای استعفای گروهی آماده کردهاند تأکید کرده که شاهد «توافق ننگین» با اسرائیل که تاریخ ملت اردن را لکه دار کرده و به آن توهین میکند نخواهند بود.

پیشتر دولت اردن اعلام کرده بود که هنوز طرح واردات گاز از اسرائیل را امضا نکرده است، اما نمایندگان پارلمان تهدید کردهاند که در صورت امضای چنین قراردادی از دولت عبد الله نسور سلب اعتماد کرده و اقدام به استعفای گروهی خواهند کرد.

خیابانهای اردن نیز در پی مطرح شدن این طرح با اعتراضات مردمی و دانشجویی مواجه شده است. روز گذشته دانشگاه اردن شاهد اعتراضات دانشجویی بود (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/ص

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی