به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 21 آذر 1396
ثبت شرکت

جستجو در سایت

پلمپ دفاتر 1396

انجمن ثبت شرکت ایران

ثبت شرکت در سراسر ایران :
موضوع مناسب برای ثبت شرکتها

مقالات

«هلباوی»: داعش برای تثبیت خود در سوریه و عراق مدرسه تأسیس می‌کند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «کمال الهلباوی» از رهبران جدا شده از جماعت اخوان المسلمین گفت که «داعش چندین مدرسه در سوریه و عراق تاسیس کرده تا برای تثبیت ارکان سازمان خود، نسل جدیدی از جهادی‌ها را تربیت کند. این امر، منطقی است و اصلا عجیب نیست».

وی افزود: این سیاستی است که هر اشغالگری برای تحمیل دیدگاه و ایدئولوژی خود، انتخاب می‌کند.

هلباوی در گفت‌وگو با پایگاه خبری «24» امارات گفت: داعش برای تحمیل تفکر خود بر نسل جدید که رکن اصلی تثبیت حاکمیت آن و تضمین ثبات آن است، راه بهتری از تاسیس مدارس پیدا نخواهد کرد. این اقدام نتیجه‌ای جز افزایش شمار تروریست‌ها و گسترش افکار افراطی ندارد.

منابع وابسته به تروریست‌ها تایید کرده‌اند که داعش چندین مدرسه در سوریه و عراق برای ترتبیت نسل جدید تروریستها ایجاد کرده‌اند که مدارس «اسامه بن لادن»، «ابوبکر البغدادی» و «ابومحمد العدنانی» از جمله این مدارس است.

بر اساس این گزارش، این مدارس کودکان را با دو نوع از معارف آشنا می‌کنند. اول: جانب شرعی و فقهی مربوط به تعالیم اسلام که حفظ قرآن و احکام قرآن و اهل سنت و کاشتن بذر [اقدامات تروریستی موسوم به] جهاد در قلب این کودکان به ویژه جهاد کفار از جمله این موارد است. دوم: آموزش نظامی و جسمی کودکان و تجهیز آنها برای پیوستن به صفوف جنگ‌جویان.

این منابع اعلام کردند که داعش تدریس شعر، ادبیات، موسیقی و فلسفه و هر ماده درسی دیگری که با شریعت کذایی آنها در تعارض باشد، در مدارسش ممنوع کرده است.

انتهای پیام/ص

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران

مقالات
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی