به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 31 تیر 1397

«هلباوی»: داعش برای تثبیت خود در سوریه و عراق مدرسه تأسیس می‌کند

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «کمال الهلباوی» از رهبران جدا شده از جماعت اخوان المسلمین گفت که «داعش چندین مدرسه در سوریه و عراق تاسیس کرده تا برای تثبیت ارکان سازمان خود، نسل جدیدی از جهادی‌ها را تربیت کند. این امر، منطقی است و اصلا عجیب نیست».

وی افزود: این سیاستی است که هر اشغالگری برای تحمیل دیدگاه و ایدئولوژی خود، انتخاب می‌کند.

هلباوی در گفت‌وگو با پایگاه خبری «24» امارات گفت: داعش برای تحمیل تفکر خود بر نسل جدید که رکن اصلی تثبیت حاکمیت آن و تضمین ثبات آن است، راه بهتری از تاسیس مدارس پیدا نخواهد کرد. این اقدام نتیجه‌ای جز افزایش شمار تروریست‌ها و گسترش افکار افراطی ندارد.

منابع وابسته به تروریست‌ها تایید کرده‌اند که داعش چندین مدرسه در سوریه و عراق برای ترتبیت نسل جدید تروریستها ایجاد کرده‌اند که مدارس «اسامه بن لادن»، «ابوبکر البغدادی» و «ابومحمد العدنانی» از جمله این مدارس است.

بر اساس این گزارش، این مدارس کودکان را با دو نوع از معارف آشنا می‌کنند. اول: جانب شرعی و فقهی مربوط به تعالیم اسلام که حفظ قرآن و احکام قرآن و اهل سنت و کاشتن بذر [اقدامات تروریستی موسوم به] جهاد در قلب این کودکان به ویژه جهاد کفار از جمله این موارد است. دوم: آموزش نظامی و جسمی کودکان و تجهیز آنها برای پیوستن به صفوف جنگ‌جویان.

این منابع اعلام کردند که داعش تدریس شعر، ادبیات، موسیقی و فلسفه و هر ماده درسی دیگری که با شریعت کذایی آنها در تعارض باشد، در مدارسش ممنوع کرده است.

انتهای پیام/ص

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی