به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 31 تیر 1397

مخالفت نتانیاهو با خروج حماس از فهرست تروریستی اتحادیه اروپا / توضیحات اروپا قانع‌کننده نیست

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، «بنیامین نتانیاهو» در واکنش به اقدام دیوان دادگستری اروپا برای خارج کردن نام حماس از فهرست گروه‌های تروریستی اتحادیه اروپا گفت:‌ «ما از توضیح اتحادیه اروپا درباره «فنی بودن» حکم صادره در خصوص خروج حماس از فهرست تروریستی این اتحادیه قانع نشده‌ایم».

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، نتانیاهو افزود: «بار مسئولیت این موضوع بر عهده اتحادیه اروپاست و ما از آنها انتظار داریم فورا حماس را به فهرست تروریستی این اتحادیه باز گرداند زیرا همانطور که همه می‌دانند این، بخش جدانشدنی حماس است؛ حماس یک سازمان تروریستی است که هدف آن تخریب اسرائیل است».

امروز (چهارشنبه‌)، دیوان دادگستری اروپا در حکمی، نام حماس را از فهرست گروه‌های تروریستی اتحادیه اروپا خارج کرد. جنبش حماس از این اقدام اتحادیه اروپا استقبال کرده است.

«زیپی هاتوولی» معاون وزیر حمل و نقل رژیم صهیونیستی نیز در واکنش به این تصمیم گفت، این حکم نشان‌دهنده فاصله اروپا از واقعیت است.

«دانی دانون» از اعضا حزب لیکود نیز با طرح این ادعا که حماس مسئول مرگ صدها شهروند اسرائیلی است و از ساکنان غزه به عنوان سپر فعالیت‌های خود استفاده می‌کند، گفت: «اروپایی‌ها ظاهرا این گونه استدلال می‌کنند که خون آنها پاک‌تر از خون اسرائیلی‌هاست، در غیر این صورت غیرممکن است فهمید چرا دادگاه اروپا حماس را از فهرست سازمان‌های تروریستی حذف کرده است».

وی این اقدام را نشانه «ریاکاری» اروپایی‌ها دانست و افزود: «این تداوم پیشنهاد ریاکارانه آنها برای حمایت از ایجاد دولت فلسطینی است. پیام دادگاه اروپا این است: اسرائیلی‌ها را بکشید و یک کشور به دست آوردید».

بر اساس این گزارش، «نفتالی بنت»‌وزیر اقتصاد رژیم صهیونیستی نیز تصمیم دادگاه اروپا را محکوم کرد و گفت: «اگر کسی فکر می‌کند با قربانی کردن اسرائیل، اروپا را نجات خواهد داد، اشتباه می‌کند. اسرائیل قدرتمند است و می‌داند چگونه از خود در مقابل آسیب‌ها دفاع کند اما کسانی که از تقویت سازمان‌های تروریستی آسیب خواهند دید، خود اروپایی‌ها هستند».

انتهای پیام/

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی