به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 31 تیر 1397

تروریسم و افراط به عنوان بزرگترین تهدید نظام بین‌الملل است

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری فارس سفیر جدید کنیا در تهران امروز -چهارشنبه- رونوشت استوارنامه خود را به محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه تقدیم کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به پدیده تروریسم و افراطگرایی به عنوان بزرگترین تهدید نظام بینالملل، بر لزوم همفکری و همکاری کشورها و سازمانهای بینالمللی و منطقهای بویژه کشورهای اسلامی تاکید کرد و آفریقا را بخاطر حضور شبکههای تروریستی نظیر الشباب، بوکو حرام و القاعده در این قاره، یکی از قربانیان تروریسم و افراط گری برشمرد.

ظریف در این دیدار، با اشاره به برگزاری موفق کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور در مردادماه گذشته در تهران، بر اجرای توافقات انجام شده درجهت رشد و توسعه روابط دوجانبه تاکید کرد.

«رقیه احمد سوبو» سفیر جدید کنیا نیز ضمن ابراز خرسندی از مأموریت جدید خود، اهتمام ویژه کنیا به تقویت و توسعه روابط با جمهوری اسلامی ایران را مورد تأکید قرار داد و با اشاره به سابقه فعالیتهای خویش در حوزههای انسانی و بشر دوستانه، ابراز امیدواری کرد با تلاش و همکاری سفارتخانههای دو کشور، مناسبات جمهوری اسلامی ایران و کنیا در تمامی ابعاد بویژه در زمینههای بشر دوستانه نظیر بهداشت، کار و... توسعه و ارتقاء یابد.

سفیر جدید کنیا در تهران همچنین با اشاره به گرفتار شدن جوانان و حتی نوجونان زیر 12 سال مسلمان در دام شبکههای وسیع گروههای تروریستی، بر لزوم توجه مضاعف نظام بینالملل بویژه کشورهای اسلامی به این مسئله تاکید کرد.

وی از اینکه بعنوان سفیر در جمهوری اسلامی ایران با مظاهر اسلامی و تمدن بسیار غنی بسر میبرد ابراز خرسندی کرد.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی