به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 31 تیر 1397

دومین هفته موسیقی تلفیقی در راه است

به گزارش خبرگزاری فارس، دومین «هفته موسیقی تلفیقی تهران» توسط خانه هنرهای شهری و با حضور چهره‌های شاخص این جریان هنری برگزار می‌شود.

اولین هفته موسیقی تلفیقی اسفندماه سال 1391 در فرهنگسرای نیاوران با حضور گروه‌ها و چهره‌هایی همچون پیتر سلیمانی‌پور، پویا نیک‌پور، دارا دارایی، گروه کامنت، گروه پالت، گروه نایما و گروه مانوها برگزار شد که مورد توجه علاقمندان موسیقی قرار گرفت. و حالا در دوره دوم این هفته موسیقایی قرار است به شکل جدی‌تر صدای این جریان هنری به گوش مخاطبانش برسد.

«هفته موسیقی تلفیقی تهران» به آن دسته از گروه های موسیقی اختصاص دارد که در فضای توسعه نیافته و محدود تنوع موسیقی در ایران ،سعی در ایجاد صداهای تازه کرده اند و با امتزاج طیف وسیعی از ژانرهای موسیقی،عرصه شنیدن در ایران را توسعه بخشیدند.این گروهها عموما در فضای موسیقی غیر رسمی و در محافل دوستانه شکل گرفتند و رفته رفته با پشتکار و استمرار در فعالیت های گروهی، به سالن ها و صحنه های حرفه ای راه یافتند. هنرمندان فعال در این گروه‌ها از شاخص‌ترین نوازندگان امروز موسیقی ایران هستند که کمتر امکان اجرای زنده آثار شخصی خود را پیدا می‌کنند و این هفته موسیقایی بر آن است تا بیان شخصی این هنرمندان را به سمع و نظر علاقمندان موسیقی برساند.

روز چهارشنبه سوم دی‌ماه ساعت 11 صبح در فرهنگسرای نیاوران طی یک نشست خبری با حضور نمایندگان گروه‌های موسیقی حاضر در این رویداد، جزئیات و چگونگی برگزاری دومین «هفته موسیقی تلفیقی تهران» تشریح می‌شود.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی