به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 30 تیر 1397

«روش داستان‌گویی قرآن کریم» کتاب شد

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، انتشارات مدرسه اسلامی هنر، دارای چهار حوزه نشر است که عبارتند از: «قرآن کریم و هنر»، «فقه هنر»، «حِکمت هنر» (بر اساس فلسفه اسلامی و عرفان اسلامی)، «فلسفه هنر» (بر اساس فلسفه غرب).

 

اثر جدیدی که در حوزه «قرآن کریم و هنر» در انتشارات این مدرسه به چاپ رسیده، ترجمه کتاب «منهج القصّة فی القرآن» است، که توسّط محمّد شدید به رشته تحریر درآمده و با عنوان «روش داستان گویی قرآن کریم» توسط محمدعلی بهشتی‌منش ترجمه شده است.

این اثر در عین اختصار، از مفیدترین آثار در زمینه قصّه‌های قرآن به شمار می‌رود. تعریف انواع قصّه‌های قرآن و ویژگی‌ها و شخصیت‌های قصّه قرآنی، در ضمن بیان جلوه‌ها و نمونه‌های آن‌ها در قرآن کریم، با بیانی مختصر در این کتاب عنوان شده است. این کتاب در 241 صفحه و در قطع رقعی به تیراژ 1000 نسخه منتشر شده و به قیمت 10 هزار تومان عرضه می‏‌شود.

کتاب «پدیده زیباشناختی در قرآن کریم» ترجمه کتاب «الظاهرة الجمالیه فی القرآن الکریم» است که توسّط نذیر حمدان به رشته تحریر درآمده و انسیه سادات هاشمی آن را ترجمه کرده است.

این کتاب می‌کوشد مقوله زیبایی را در ابعاد و ساحت‌های گوناگون در قرآن کریم مطالعه نماید و جلوه‌‏های زیبایی و نیز عناصر و ویژگی‌ها و ماهیت آن را در مصحف شریف نشان دهد. کتاب «پدیده زیباشناختی در قرآن کریم»، در 568 صفحه و در قطع رقعی به تیراژ 1000 نسخه منتشر و با قیمت 20 هزار تومان روانه بازار نشر شده است.

اثر دیگری که در حوزه «قرآن کریم و هنر» توسط مدرسه اسلامی هنر منتشر شده، ترجمه کتاب «الآفاق الفنیة فی القصة القرآنیه» موسوم به «جلوه‌های هنری در قصه‌های قرآنی» است که توسّط محمّد ناجی مشرح به رشته تحریر درآمده و راضیه کارگر آن را ترجمه نموده است.

این کتاب با آن که حجمی مختصر دارد، اطلاعاتی ارزنده درباره انواع و سبک روایی و مضمون قصّه‌های قرآن به‏ دست می‌دهد. کتاب «جلوه‏‌های هنری در قصّه‏‌های قرآنی» در 154 صفحه و در قطع رقعی و به تیراژ 1000 نسخه منتشر شده و به قیمت 5000 تومان روانه بازار نشر شده است.

انتهای پیام/و

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی