به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 31 تیر 1397

اجرای نمایش «زن از خاطره عکس می‌گرفت» در نیاوران

به گزارش خبرگزاری فارس، «زن از خاطره عکس می‌گرفت» به صورت تک نفره و با بازیگری کاظم سیاحی و با صدا و تصویر بهاران بنی احمدی اجرا می‌شود.

فرناز تبریزی نویسنده این اثر نمایشی در ارتباط با خلاصه داستان گفت: شاید حقیقت ما، هیچ جذابیتی برای ذوق گوینده و شوق شنونده نداشته باشد، اما این اتفاقی که بین ما افتاد، بند بایدها و نبایدها را پاره کرد و ... جمعه شب اواخر پاییز این آخرین باری است که می‌نویسم تو ...!

امیر حسین آسانی از کارگردان جوان و خوش آتیه تئاتر است که تاکنون نمایش‌ها مختلفی را در مقام کارگردان به سرانجام رسانده است که از جمله آن می‌توان به تئاترهای «کنترل پلاس زد» در خانه کوچک نمایش "آنات" در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران، بلغارستان، ایتالیا، اسپانیا، ارمنستان و  نمایشنامه خوانی "داگ ویل به روایت آخرین سگ آن" با کارگردانی مشترک امیر کیان پور در فرانسه اشاره کرد. وی همچنین سابقه شرکت در دو دوره  جشنواره تک نفره نیاوران  را با تئاتر های  "آنگاه آن نگاه" با همکاری امیر کیان پور  و «زن از خاطره عکس می‌گرفت» را در کارنامه خود دارد.

دیگر عوامل این  گروه نمایشی عبارتند از: انتخاب موسیقی و ساخت قطعه آخر: فواد الهی قمشه ای، طراح صحنه:  افسانه صرفه جو، طراح نور: علی رضا جیبی، طراح لباس: فرزانه بهرامی، عکاس: ایمان توکلی و سیامک مجد علیان، گروه کارگردانی: نیما محبی، فرزانه بهرامی، مهرداد موسوی

نمایش «زن از خاطره عکس می گرفت» هر روز به غیر از  سه شنبه ها  ساعت 18 در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران  تا تاریخ 3 بهمن ماه ماه به روی صحنه می رود و علاقمندان جهت تهیه بلیط می توانند با شماره  09303443925 تماس حاصل نمایند و یا به تیوال مراجعه کنند.

انتهای پیام/و

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی