به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 30 تیر 1397

انتشار اشعار خورشاهیان برای خردسالان در 6جلد با عنوان «این چی چیه»

هادی خورشاهیان، نویسنده، مترجم و شاعر ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس درباره تازه‌ترین اثر زیر چاپ خود، بیان داشت: یک مجموعه 6 جلدی در نشر «خط خطی» زیر چاپ دارم که در آینده نزدیک به چاپ خواهید رسید.

به گفته وی، این مجموعه کتاب‌ها در قالب شعر خردسال با عنوان کلی «این چی چیه» به چاپ خواهد رسید که هر یک از مجلدات آن نیز به «اشیاء»، «حیوانات»، «پرندگان»، «وسایل نقلیه» و «طبیعت»، اختصاص دارد.

خورشاهیان ادامه داد: هر یک از کتاب‌های مجموعه 6 جلدی «این چی چیه» دربردارنده 10 قطعه شعر است که خوشبختانه مجوز چاپ این مجموعه نیز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اخذ و در آینده‌ای نه چندان دور به چاپ خواهد رسید.

گفتنی است، به تازگی رمان «سفر به شهریور» هادی خورشاهیان از سری مجموعه کتاب‌های پروژه «رمان نوجوان امروز» از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای چاپ دوم منتشر و روانه بازار نشر شد.

بر اساس این گزارش، هادی خورشاهیان (زادهٔ 1352 در نیشابور) شاعر و نویسنده داستان کوتاه است که در آینده نزدیک از وی مجموعه داستان‌هایی در حوزه مبلمان شهری برای مخاطبان کودک با عناوینی همچون «فواره‌های رنگی»، «بازی کودکان» و «بدنسازی در پارک» منتشر و روانه بازار نشر می‌شود.

انتهای پیام/و

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی