به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 31 تیر 1397

یک روز شادی و نشاط؛ ارمغان خیرین ایرانی برای ایتام شهدای غزه+عکس‌وفیلم

به گزارش خبرگزاری فارس، دومین مرحله از کمکهای مردم ایران به ایتام شهدای غزه که در طول جنگ 51 روزه جمعآوری شده بود، میان خانواده شهدای غزه توزیع شد.

بنابر این گزارش، این کمکها در طول جنگ 51 روزه از طریق درگاه اینترنتی اتحادیه بینالمللی امت واحده جمعآوری شده و با همکاری یکی از موسسات خیریه داخل نوار غزه و طی چند مرحله میان فرزندان شهدا و خانوادههایشان توزیع میشود.

در دومین مرحله از این پروژه خیریه، طرح «یک روز بدون غم» با حضور ایتام شهدای غزه در پارک بازی شهر غزه اجرا شد و کودکان شهدا با اهدای نقاشیهایشان و نگارش جملاتی زیبا از خیرین ایرانی تشکر کردند.

روی نقاشی کودکان جملاتی نظیر «ایران + فلسطین = آزادی قدس»، «ملت واحد؛ امت واحده»، «درود فراوان به ملت جمهوری اسلامی ایران از طرف فرزندان ملت فلسطین»، «از ملت فلسطین به برادرانمان در ایران: من دوستتان دارم» و... به چشم میخورد.

در این برنامه خالد الازبط مسئول موسسه خیریه ضمن تشکر از مردم ایران و اتحادیه بینالمللی امت واحده که در طرح سرپرستی و کمک به ایتام غزه مشارکت کردهاند، گفت: ما به خوبی میدانیم که ملت ایران تحت شدیدترین تحریمهای ظالمانه از سوی امریکا قرار دارند و با وجود شرایط سخت اقتصادی، دست یاری خود را به سوی مردم جنگ زده غزه نیز دراز میکنند و به همین خاطر مردم غزه هیچگاه کمکهای سخاوتمندانه ملت ایران را فراموش نخواهند کرد.

به گزارش فارس، اتحادیه بینالمللی امت واحده علاوه بر جمعآوری کمک در طول جنگ 51 روزه غزه با کمک خیرین ایرانی، با برپایی پویش «شکوفههای زیتون» از جمع گستردهای از فرهیختگان و هنرمندان ایرانی برای کمک به ایتام غزه دعوت کرد.

نخستین مرحله از این کمکها نیز که شامل لباس و اسباببازی بود همزمان با عید سعید قربان و از طرف ملت ایران میان ایتام شهدای غزه توزیع شد.

 

انتهای پیام/س

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی