به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 15 آذر 1399

نجات فیلم توهین‌آمیز در روزهای بحرانی سازمان سینمایی/ «خانه پدری» خانه کدام پدر است؟

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، امیرحسین علم الهدی دبیر اجرایی گروه سینمایی هنر و تجربه با اعلام این خبر افزود: این فیلم بدون هیچ تغییری در تمام سالن‌های گروه سینمایی هنر و تجربه در سراسر کشور هم چون گرگان، اصفهان و مشهد اکران خواهد شد.

آخرین ساخته سینمایی «کیانوش عیاری» مانند دیگر آثار این کارگردان هم چون  «آن سوی آتش»، «آبادانی ها»، «بودن یا نبودن»، «بیدارشو آرزو» و ... نگاهی به مسایل اجتماعی دارد. این فیلم قرار است با رعایت شرط سنی برای مخاطبان بالای 16 سال در پردیسهای کوروش، آزادی، موزه سینما، خانه هنرمندان، هویزه مشهد، سوره اصفهان اکران شود.

«خانه پدری» در بخش افق‌های نو شصت و نهمین دوره جشنواره ونیز به نمایش در آمد و مدیر جشنواره از آن به عنوان کشف آن سال یاد کرد.

داستان این فیلم روایت اتفاقی وحشتناک در خانواده ای است که راز سر به مهرش در طول 6 نسل‌ مخفی می ماند و تاثیراتی در روند زندگی افراد خانواده می‌گذارد. این فیلم با بازی مهدی هاشمی، شهاب حسینی، مهران رجبی و نازنین فراهانی و از دیگر بازیگران فیلم هستند.

بنابراین گزارش، «خانه پدری» در اولین نمایش خود در سی و دومین جشنواره فیلم فجر به علت مضمون بسیار سیاه خود با اعتراضات گسترده ای روبرو شد و از همین رو اکران این فیلم تا کنون در هاله ای از ابهام قرار داشت که به لطف گروه سینمایی «هنر و تجربه» این فیلم هم به روی پرده خواهد رفت!

 

اکران فیلم در حالی برنامه ریزی شده است که سازمان سینمایی روزهای بحرانی و مهمی در نبود برخی از مدیران نظارتی و سیاست گذاران خود سپری می کند. روزهایی که گروه هنر و تجربه از مدت‌ ها پیش منتظر آن بود.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال