به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 31 تیر 1397

کلیات «مفاتیح‌الجنان» با ترجمه «شیخ حسین انصاریان» منتشر شد

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس کتاب شریف «مفاتیح الجنان» با قطع پالتویی محصول جدید مرکز طبع و نشر قرآن کریم است.

«محمد بابایی» مدیر اجرایی مرکز طبع و نشر قرآن کریم در گفت‌وگو با فارس در خصوص مشخصات این کتاب گفت: کتاب مفاتیح‌الجنان با خط مرحوم نیریزی، ترجمه «شیخ حسین انصاریان» و شیوه کم علامت با قطع پالتویی در هزار و 227 صفحه توسط مرکز طبع و نشر آماده و به چاپ رسیده است.

 

 

علامت‌های این کتاب مورد بررسی آقایان عبد‌الرسول عبایی و ابوالفظل علّامی قرار گرفته و با دقت بالایی تنظیم شده است. همچنین در این کتاب کلمات اختلافی هم مورد بررسی قرار گرفته و مشخص شده کدام اصل و کدام بدل است و این کلمات با پرانتز و قلاب متمایز شداند.

وی این کتاب را از نظر کامل بودن منحصر به فرد دانست و گفت: پیش از این هم کتاب مفاتیح‌الجنان توسط برخی از ناشران در قطع پالتویی به چاپ رسیده بود که آنها برخی از ادعیه و موارد کتاب را حذف کرده بودند در حالی که خود «شیح عباس قمی» در انتهای مفاتیح بیان کرده که هر کس از این کتاب کم و یا به آن اضافه کند مورد لعنت خدا و رسول قرار می‌گیرد. البته مرحوم شیخ عباس قمی یک کتاب «باقیات‌الصالحات» هم دارد که اغلب با مفاتیح به چاپ می‌رسد که ما بنا داریم کتاب آن را در یک جلد مجزا به چاپ برسانیم.

مدیر اجرایی مرکز طبع و نشر از ارائه این کتاب در یک بسته چهار جلدی در آینده خبر داد و گفت: در آینده قرآن کریم، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه و مفاتیح‌الجنان را در قطع پالتویی به صورت یک بسته وارد بازار خواهیم کرد.

انتهای پیام/م.خ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی