به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 29 تیر 1397

عزیزی: تغییرات باید دلیل داشته باشد/نمی‌توان به یکباره جایی را متلاشی کرد

دکتر محمود عزیزی در گفتوگو با خبرگزاری  سینماییفارس با تایید استعفایش از حضور در هیأت امنای بنیاد سینمای فارابی اظهار داشت: روز گذشته استعفای خودم را ارائه دادم چرا که اگر قرار است اتفاقی بیفتد، باید عواملی که قرار است درباره آن اطلاع داشته باشند، در جریان باشند و در جلسه هیأت امنا در خصوص تغییرات تصمیمگیری شود.

وی افزود: در اینکه جناب آقای روحانی ریاست محترم جمهور به دفعات و به درستی گفتهاند که بدنه دولت باید کم و کوچک شود، حرفی نیست و اساس اینکه خیلی از کارها چند پاره انجام میشود شکی وجود ندارد و فعل این قضیه ارزنده است، اما چگونگی عمل  نیز مسئله مهمی است.

عزیزی خاطرنشان کرد: مؤسسهای همچون بنیاد سینمای فارابی از دیرباز شکل گرفته است، اوج و فرود داشته است و بسیاری از خاطرات خوب سینمای ما توسط همین بنیاد رقم خورده و اگر کاری کرده است نیز مربوط به بدنه تصمیمگیری جامعه میشود و نمیتوان به یکباره آن را متلاشی کرد.

عضو سابق هیأت امنای بنیاد سینمای فارابی تاکید کرد:از طرف دیگر نحو جابجایی افراد نیز بسیار مهم است و نمیتوان افراد را بیدلیل تغییر داد و مدیرانی را که سالها سابقه داشتهاند را بدون هیچ دلیلی تغییر داد و فرصتسوزی کرد.

وی ادامه داد: یک مدیر را به یکباره میگویند باید عوض شود اما مگر نه اینکه این مدیر برنامه ارائه داده است و گروهی او را انتخاب کردهاند، پس نظرات این گروه چه میشود و به نظر میرسد 35 سال آزمون و خطا زیاد است که این مسئله نه تنها در مورد فارابی بلکه در مورد جاهای دیگر نیز دیده میشود.

عزیزی در خاتمه اظهار داشت: بنده هرگز در تمام سالهایی که آقای جعفری جلوه مسئولیت داشتهاند به دفتر ایشان نرفتم اما به عنوان کسی که در هر جایی که بوده است عملکرد مثبتی از خود بجا گذاشته و معتقدم تغییرات باید دلیل داشته باشد و بدون دلیل نمیتوان کسی را تغییر داد.

براساس این گزارش، دکتر عزیزی بااشاره به اینکه این استعفا در یک مخفل خصوصی انجام شده است نسبت به رسانه ای شدن آن ابزار تعجب کرد و خواستار انتشار این مطلب شد.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:39

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی