به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 29 تیر 1397

دبیر مجمع نمایندگان مازندران: کارخانه ذغال شویی سوادکوه اردیبهشت 94افتتاح می شود/ اشتغالزایی برای بیش از 700 نفر

علیپور نماینده مردم قائمشهر درنشست با اصحاب رسانه گفت: در رابطه با معرفی مدیران استانی نباید نمایندگان ورود کنند.

به گزارش ایلنا از ساری، وی افزود: ثبات مدیریتی باید بصورت یک اصل قرار بگیرد و این ثبات، شعار دولت تدبیر و امید است.

علیپور  تصریح کرد: درد مجمع نمایندگان تغییر استاندار نیست ولی بحث و مجادله کاری داریم و این مخالفت به معنای تغییر نیست.

وی با بیان اینکه حضور استاندار در مشکل برف غرب استان قابل تقدیر  است گفت:همانگونه که از وی تقدیر می شود انتقاد هم باید  از عملکردهای ضعیف آن هم انتقاد کرد.

علیپور گفت: تاکید و اراده ای  بر این نیست که استاندار تغییر کند، و باید با تعامل و همفکری بتوانیم ظرفیت ها را در جهت توسعه مازندران سوق دهیم.

دبیرمجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اینکه ارتباط مجمع نمایندگان با اصحاب رسانه باید ادامه یابد، تصریح کرد: باید ارتباط رسانه با مجمع نمایندگان افزایش یابد.

علیپور با اشاره به اینکه بخشی از بودجه در کشور عمومی و بخشی دیگر مربوط به منابع شرکت‌های خصوصی است افزود: در کشور 500 هزار میلیارد تومان اعتبار بودجه بخش خصوصی است که این موضوع کمتر در مجلس به نقد و بررسی گذاشته می‌شود که در برنامه ششم و در بودجه سال آینده این موضوع نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نماینده قائمشهر با بیان اینكه بودجه عمومی کشور در سال آینده 267 میلیارد تومان پیش‌بینی شده است، اظهار داشت: طبق برنامه 33 درصد از بودجه کشور وابسته به نفت و مابقی از افزایش مالیات و درآمد های غیر نفتی است.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران اظهار داشت: بیش از 48 هزار میلیارد تومان بابت افزایش حامل‌های انرژی به یارانه اختصاص می‌یابد.

علیپور اظهار داشت: مقرر شده 5 هزار و 200 میلیارد تومان از محل هدفمندی یارانه‌ها به تولید،حمل و نقل و بهینه‌سازی مصرف سوخت در کشور اختصاص یابد.

وی با بیان اینكه هزار و 300 میلیارد تومان از بودجه به تسهیل ازدواج و مسكن زوج های جوان اختصاص می یابد اظهار داشت: بحث تسهیل ازدواج جوانان در تبصره 13 نیز دیده شده است.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران خاطرنشان کرد: دولت در سال آینده برنامه‌ای برای افزایش مالیات ندارد ولی در برنامه کاری دولت مالیات‌های موجود قرار است احصا شود.

وی از اختصاص هزار میلیارد تومان اعتبار به اشتغال جوانان خبر داد و افزود: متاسفانه سازمان ورزش و جوانان بیشتر به بحث ورزش می پردازد و به بحث جوانان و اشتغال آنها كمتر ورود پیدا می كند.

علیپور با بیان اینكه امیدواریم 70 تا 80 درصد از درآمد هزار و 200 میلیارد تومانی استان برای مازندران هزینه شود اظهار داشت: 224 میلیارد تومان از منابع بودجه عمومی و 313 میلیارد نیز ازمحل ماده 80 به مازندران اختصاص می یابد.

دبیر مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اینكه سال گذشته پیشنهاد دادیم که دودرصد از بودجه عمومی را به مناطق محروم تخصیص دهیم، گفت: امسال تخصیص چهار درصد از بودجه عمومی را پیشنهاد دادیم که توسعه متوازن استان ها هدف ماده ۱۸۰ است.

وی در ادامه داشت: کارخانه ذغال شویی سوادکوه در اردیبهشت 94 افتتاح می شودكه 700 نفر اشتغالزایی دارد.

دبیرمجمع نمایندگان مازندران گفت: كارخانه كوك سازی تا پایان 95 با صرف 86 میلیون یورو به بهره‌برداری می‌رسد و بیش از دو هزار نفر در سه شیفت کاری مشغول به فعالیت می‌شوند

وی در پایان با بیان اینکه تاکنون در حوزه خرید تضمینی محصولات کشاورزی خوب ظاهر شدیم، افزود: اما هنوز متناسب با نیاز استان، خوب عمل نکردیم.

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:37

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی