به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 25 تیر 1397

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام: تکریم میرزا کوچک جنگلی، تعظیم ملت ایران است

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام گفت: تکریم میرزا کوچک جنگلی، تعظیم و تکریم تمام ملت ایران است.

به گزارش ایلنا از رشت، حجت‌الاسلام علی یونسی امروز در همایش ملی باز‌شناسی نهضت جنگل در محل تالار حکمت دانشگاه گیلان، سردار جنگل را شخصیتی محلی و منطقه‌ای دانست و اظهار کرد: ایران کشوری کهن سال محسوب می‌شود و تاریخ ما دارای سرداران بسیاری مانند سردار جنگل است.

وی شخصیت‌های ملی را مشعل فروزان ملت ایران عنوان کرد و افزود: تکریم میرزا کوچک خان جنگلی تعظیم و تکریم تمام ملت ایران است.

یونسی با بیان اینکه اگر ملتی از گذشته خود جدا شود، دیگر آینده ندارد، تصریح کرد: ملتی می‌تواند برای آینده برنامه داشته باشد که از گذشته خود آموخته باشد.

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام، اقلیت‌های دینی و مذهبی، مردم ایران را در جهان بزرگ خواند و بیان کرد: تمدن اسلامی با مشعل فروزان هدایت قرآنی توسط ایرانی‌ها پایه‌گذاری شده است.

وی با تاکید بر اینکه ایران همیشه در منطقه و دنیا منشأ اثر بوده است، خاطرنشان کرد: فکر، فرهنگ، نبوغ و هوش ایرانی همیشه در جهان تاثیرگذار بوده است.

یونسی به زیر سئوال بردن شخصیت ایرانی‌ها توسط بعضی از افراد اشاره کرد و گفت: برخی با طنز، شوخی و جدی می‌خواهند ملت ایران را تحقیر کنند و این منطق دوران استعمار بود که تمام مردم ایران به نوعی تحقیر شوند تا کلیت ملت از گردونه خارج شود.

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور اقوام، اقلیت‌های دینی و مذهبی با اشاره به اینکه آل‌بویه از جنگل‌های گیلان قیام کرد، یادآور شد: آل‌بویه توانست نخستین حکومت ایرانی اسلامی را تشکیل دهد.

وی ادامه داد: شمال ایران هرگز تسلیم ظلم و سیاست‌های تفرقه‌انگیز خلیفه عباسی نشد و آل‌بویه بزرگ‌ترین خدمت را به ایرانی‌ها کرده است.

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:37

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی