به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 25 تیر 1397

ازابتدای سال جاری تاکنون؛ ۶ میلیارد تومان در۱۲۳ امامزاده و بقاع متبرکه کاشان هزینه شده است

رئیس اداره اوقاف شهرستان کاشان از هزینه کردن ۶ میلیارد تومان در ۱۲۳ امامزاده وبقاع متبرکه کاشان جهت طرجهای عمرانی، مدیریتی وفرهنگی این اداره درکاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در کاشان، «حجت ااسلام محسن ضیایی»، رئیس اداره اوقاف شهرستان کاشان، ظهر امروز، چهارشنبه، بیست وششم آذر در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان کاشان که به مناسبت هفته وقف در اداره اوقاف این شهرستان برگزارشده بود، با اعلام این خبر با اشاره به اینکه ۲۰ درصد اعتبارات هزینه شده در این طرح‌ها از محل در آمد موقوفات و مابقی توسط خیرین شهرستان کاشان هزینه شده است، گفت: تنها در امامزاده عبدالله از ابتدای سال جاری تا کنون ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی با اشاره به اینکه از کل اعتبارات هزینه شده سال جاری در اداره اوقاف شهرستان کاشان ۲۰ درصد در کارهای فرهنگی، ۴۰ درصد عمرانی، ۳۰ درصد هزینه‌های جاری و خادمین و۱۰ درصد صرف حق تولیه شده است، یادآوری کرد: اداره اوقاف شهرستان کاشان توانسته در سال جاری ۲۲۰میلیون تومان از محل اعتبارات سازمانی این اداره را دریافت کند.

ضیایی میزان اعتبارات دولتی دریافت شده جهت امامزادگان و بقاع متبرکه شهرستان کاشان را در سال جاری بالغ بر ۴۳۰ میلیون تومان عنوان کرد و یادآوری کرد: از کل این اعتبار قرار است ۲۰۰ میلیون تومان در مساجد و ۲۳۰ میلیون تومان درامامزادگان این شهرستان هزینه شود، ضمن اینکه تاکنون ۳۰ درصد این اعتبار تاکنون هزینه شده است.

وی میزان معوقات اجاره‌ای از اشخاص حقیقی و حقوقی طی دوسال گذشته در شهرستان کاشان را ۵۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: ازاین مبلغ حدود ۳۴۰ میلیون تومان اشخاص حقوقی و مابقی مربوط به اشخاص حقیقی است.

 شهرستان کاشان دارای بیش از ۱۸۰۰ موقوفه است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:37

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی