به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 31 تیر 1397

طی مراسمی در استان زنجان صورت گرفت: فرهنگیان پژوهشگر استان زنجان تجلیل شدند

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان، گفت: تربیت معلم پژوهش محور می‌تواند منجر به جامعه‌ای دانا محور شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، امروز چهارشنبه (۲۶آذر) در مراسمی با عنوان «جامعه دانایی محور در بستر تربیت معلم پژوهش محور» که با حضور فرهنگیان و جمعی از مسئولان و محققان استان زنجان برگزار شد، از ۲۰۰ تن از فرهنگیان پژوهشگر تجلیل شد.

در این مراسم مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با تبریک هفته پژوهش، از تحقیق و پژوهش به عنوان لازمه پیشرفت جوامع یاد کرد و گفت: باید زمینه لازم برای بهره گیری از پژوهش‌های انجام شده از سوی محققان و پژوهشگران فراهم شود.

مرتضی تمجیدی با یادآوری اینکه معلمان و فرهنگیان مجموعه ارزشمندی از پژوهشگران و محققان جامعه هستند، ادامه داد: باید نحوه پژوهش و تحقیق در مدارس به دانش آموزان آموزش داده شود.

وی با اشاره به اینکه تحقیق و پژوهش می‌تواند دستاوردهای علمی فراوانی را برای جوامع به ارمغان بیاورد، خاطرنشان کرد: تربیت معلم پژوهش محور می‌تواند منجر به جامعه‌ای دانا محور شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه امید می‌رود شاهد حضور معلمان و اساتید فرهیخته و پژوهشگر در عرصه تعلیم و تربیت باشیم، ادامه داد: باید روح تحقیق و پژوهش در مدارس دمیده شود.

در ادامه این مراسم پس از داوری یک هزار و ۸۸۱ ثر پژوهشی ارسالی به واحد تحقیق و پژوهش آموزش و پرورش استان زنجان از ۳۰ تن از خالقان اثر پژوهشی بر‌تر تجلیل شد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 26-09-1393, 17:37

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی