به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 10 آذر 1399

انهدام باند سارقان داخل خودرو/ اعتراف به 60 فقره سرقت

به گزارش خبرگزاری فارس از کرج به نقل از پایگاه خبری پلیس البرز، سید حسین سید حقیقی اظهار داشت: در ساعت 20 شب گذشته ماموران گشت نامحسوس کلانتری 14 رسالت در حین گشتزنی در منطقه عظیمیه فردی را که با یک عدد پیچ گوشتی در حال تخریب قفل در یک دستگاه خودرو پراید بود، مشاهده کردند.

وی گفت: با احتمال اینکه این فرد تنها نیست و همدست یا همدستان دیگری دارد با رعایت نکات امنیتی کل منطقه مورد بررسی ماموران قرار گرفت که از نتایج بررسیها مشخص شد فرد دیگری چند متر جلوتر از محل سرقت در داخل خودرو روشن آماده و منتظر همدستش بوده و فرد دیگری در ابتدای خیابان مراقب اطراف است.

به گفته این مسئول، ماموران در یک اقدام غافلگیرانه با محاصره محل سرقت و بستن راههای خروجی هر سه متهم را دستگیر کرده و در بازرسی از آنها چند عدد پیچ گوشتی و تعداد چند رشته سیم که از آن برای باز کردن قفل در خودرو استفاده میشد، کشف شد.

سیدحقیقی در ادامه افزود: متهمان پس از انتقال به کلانتری به جرم خود مبنی بر سرقت قطعات داخل خودرو با تخریب قفل در و صندوق خودرو اعتراف کرده و گفتند که با این شیوه تاکنون مرتکب 60 فقره سرقت در تمامی مناطق کرج شدهاند.

انتهای پیام/2302/ی

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:34

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال