به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 28 آذر 1397

اقلام مورد نیاز زائران حسینی به مهران ارسال شد

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، مهدی اصفهانیان مقدم در جلسه ستاد تسهیلات زائران استان قم که ظهر امروز در تالار امام رضا(ع) برگزار شد، اظهار کرد: 72 ساعت قبل از شروع مراسم اربعین 30 هزار بطری آب معدنی به همراه برخی از اقلام مورد نیاز زائران با همکاری شهرداری مهران به این شهر مرزی ارسال شده است.

وی اضافه کرد: شهرداری قم همکاری مناسبی با شهرداری مهران داشته است به همین علت در چندین نوبت از شهرداری قم تقدیر شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه ستادهای هشت گانه شهرداری با شیفتهای سهگانه فعالیت داشتند، تصریح کرد: بخشهای مختلف شهرداری از جمله آتشنشانی با محوریت حرم و جمکران خدمات مناسبی را ارائه دادهاند.

رضا طباطبایی مدیرکل روابط عمومی و بینالملل استانداری قم نیز در ادامه این جلسه از همکاری اصحاب رسانه تقدیر کرد و گفت: مسافران از برنامههای قطارهای استان قم اطلاع مناسبی ندارد.

وی افزود: برای اطلاعرسانی مناسبتر، راه آهن استان قم بنرهای چهار متری و شش متری تهیه کرده است که امیدواریم با همکاری دستگاههای مربوطه از فردا اطراف حرم و جمکران نصب شود.

مدیرکل روابط عمومی و بینالملل استانداری قم در پایان از آمادگی این بخش برای انعکاس اخبار و فعالیتهای دستگاهها و نهادهای دولتی استان قم خبر داد.

انتهای پیام/78016

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 17:34

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی