به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 3 اردیبهشت 1398

با کاندیداتوری در انتخابات صورت‌گرفت؛ خیز شهرام دبیری برای حضور در هیئت‌رئیسه‌ فدراسیون‌فوتبال

انتخابات هیئت‌رئیسه فدراسیون‌فوتبال برای انتخاب نماینده مدیرعامل‌های باشگاه‌های کشور در دی‌ماه برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، در این انتخابات 4 مدیرعامل به نام‌های شهرام دبیری از باشگاه دبیری‌تبریز، مرتضی حسن‌پور از باشگاه نیروی‌زمینی‌تهران، علی زینلی از صنعت مس رفسنجان و منصور قنبرزاده از باشگاه نفت تهران ثبت‌نام کرده و برای این انتخابات کاندیدا شده‌اند.

استان آذربایجان‌شرقی در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال کشور هیچ نماینده‌ای نداشته و انتخاب شهرام دبیری می‌تواند در احقاق حقوق تیم‌های این استان تاثیر فراوانی داشته باشد.

شهرام دبیری در دوران دانشجویی خود عضو تیم‌های والیبال، بسکتبال، کشتی، شنا و تنیس دانشگاه تبریز بوده و در مسابقات المپیاد دانشجویی مقام‌های متعددی در این رشته‌ها کسب کرده است. وی در رشته‌های فوتبال، فوتسال و راگبی نیز فعالیت کرده است.

دبیری که در حال حاضر ریاست شورای شهر تبریز را بر عهده دارد، همچنین سابقه ریاست هیئت بسکتبال استان را داشته و برای مدتی هم نایب رئیس هیئت فوتبال استان بوده است.

از جمله سوابق ورزشی وی می‌توان به رئیس هیئت مدیره باشگاه ماشین‌سازی دبیری‌تبریز، رئیس هیئت مدیره باشگاه دبیری‌تبریز، سرمربی تیم فوتسال‌دبیری‌تبریز در لیگ‌برتر، مدیرعامل باشگاه دبیری‌تبریز، رئیس هیئت تنیس استان و عضو هیئت مدیره ورزش‌های رزمی استان اشاره کرد. شهرام دبیری موسس مدرسه فوتبال دبیری و باشگاه فرهنگی ورزشی دبیری تبریز است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 26-09-1393, 13:23

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی