به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

اداره عشایری ریگان راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از ریگان، علیرضا شاکری صبح امروز در دیدار با فرماندار ریگان اظهار داشت: ریگان یکی از شهرستانهای شرقی استان کرمان است که بیشترین عشایر شرق استان در آن زندگی میکنند.

مدیرکل امور عشایری استان کرمان بیان کرد: یکی از طرحهایی که با کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آغاز کردهایم در زمینه اشتغال و صنایع دستی است که این طرح در شهرستان ریگان در حال اجرا است.

شاکری خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اقداماتی که در مناطق عشایری در حال پیگیری است، استفاده از انرژی پاک در این مناطق است که برقرسانی در تعدادی از روستاها  صورت گرفته است.

مدیرکل امور عشایری استان کرمان با بیان اینکه به دیگر مناطق نیز با همکاری اداره برق استان در حال پیگیری و برقرسانی هستیم، عنوان کرد: به زودی اداره عشایری شهرستان ریگان راهاندازی میشود.

فرماندار ریگان در این دیدار گفت: باید امکاناتی برای عشایر در منطقه فراهم شود تا از جابهجایی و مهاجرت آنها به روستاها و اطراف شهر جلوگیری شود.

امین باقری اظهار داشت: بیشترین راه در مناطق عشایری استان در شهرستان ریگان است که نیاز به بازسازی دارند و تردد عشایر با مشکلاتی مواجه است که باید اعتباراتی برای بازسازی آن تخصیص داده شود.

فرماندار ریگان با بیان اینکه احداث جاده ریگان - جاسک میتواند تاثیر بهسزایی در مناطق عشایری شهرستان ریگان داشته باشد، افزود: بیش از 2 هزار و 200 خانوار عشایر در شهرستان ریگان زندگی میکنند.

باقری تصریح کرد: آموزش و پرورش عشایری شرق استان در مکانی دیگر است و راهاندازی اداره آموزش و پرورش عشایری در این شهرستان ضروری است.

وی به یکی دیگر از مشکلات عشایر از جمله مشکل آب آشامیدنی اشاره کرد و خواستار آبرسانی به این مناطق شد.

انتهای پیام/80014/و30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 13:22

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی