به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 29 دی 1397

طالبان افغانستان هم حمله پیشاور را محکوم کرد

طالبان افغانستان هم حمله پیشاور را محکوم کرد

» سرویس: بين الملل - آسيا،خاورميانه

"طالبان افغانستان" با صدور بیانیه کوتاهی "تراژدی پیشاور پاکستان" را که از سوی "طالبان پاکستان" انجام شد و 141 کشته برجای گذاشت، محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، افراد مسلح طالبان پاکستان روز سه شنبه در خونینترین حمله سال به یک مدرسه ارتش در پیشاور حمله کردند و 141 تن را که اکثر آنها محصل بودند، کشتند.

طالبان افغانستان نیز با صدور بیانیهای منصوب به ذبیحالله مجاهد، بدون نام بردن از طالبان پاکستان اعلام کرد: ما شدیدا به خاطر تراژدی به وقوع پیوسته و غم و اندوه خانواده قربانیان ناراحت هستیم.

در ادامه این بیانیه آمده است: زنان، مردان و کودکان بیدفاع عمدا کشته شدند و این برخلاف اصول اسلامی است. طالبان افغانستان همواره کشتار مردم و کودکان بیگناه را محکوم میکند.

این بیانیه درحالی صادر شده است که طالبان افغانستان خود مسئول قتل هزاران غیرنظامی بیگناه است. طبق گزارش ماه ژوئیه سازمان ملل حدود 4853 غیرنظامی در شش ماه نخست سال 2014 کشته شدند. طبق گزارش سازمان ملل 74 درصد از این تلفات به عوامل ضد دولتی از جمله طالبان اختصاص دارد.

فاجعه روز سهشنبه موجب ترس مردم شد و بار دیگر احتمال حملات تروریستی وحشتناک را افزایش داد. در پی این حادثه دولت پاکستان سه روز عزای عمومی اعلام کرد.

حمله خونین پاکستان از زمان بمبگذاری انتحاری سال 2007 در شهر کراچی پاکستان با 150 کشته بیسابقه بود.

بیش از هزار محصل دختر و پسر و کارمند در مدرسه پیشاور حضور داشتند که افراد مسلح وابسته به طالبان پاکستان حمله خود را آغاز کردند.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 26-09-1393, 10:19

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی