به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

رعایت عدالت در ارائه امکانات و تجهیزات آموزشی به مدارس عشایری یک ضرورت است

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد آیتالله سیدشرفالدین ملکحسینی صبح امروز در بازدید از مدارس عشایری و دیدار با دانشآموزان اظهار کرد: فرزندان عشایر از استعدادهای ویژهای برخوردارند که ضرورت دارد برای به فعلیت رساندن آنها برنامهریزی ویژهای انجام شود.

نماینده ولیفقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: بسیاری از خدمتگزاران امروز جامعه اعم از پزشکان، معلمان، مهندسان و کارمندان فرزندان عشایر و از شاگردان این مدارس بودهاند.

وی عنوان کرد: رعایت عدالت در ارائه امکانات و تجهیزات آموزشی به مدارس عشایری و رفع نیازهای سختافزاری برای حیطه آموزش در عشایر یک ضرورت است.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: وجود مدارس شبانهروزی عشایری فرصتی برای استفاده دانشآموزان عشایر و رسیدن به آیندهای روشن است.

آیتالله ملکحسینی خطاب به دانشآموزان دختر عشایری در دبیرستان شبانهروزی یاسوج گفت: جامعه در پرتو مردان و زنان متعالی به مسیر سعادت وارد میشود و شما دانشآموزان دختر مادران آینده فرزندان این جامعه مسئولیت سنگینی برعهده دارید.

در این دیدار رئیس آموزش و پرورش عشایر کهگیلویه و بویراحمد هم اظهار کرد: 3 هزار و 517 دانشآموز در 193 مدرسه عشایری و در 344 کلاس درس تحصیل میکنند.

 اسماعیل رضایینیک گفت: امسال برای نخستین بار 2 رشته فنی و حرفهای، حسابداری و کامپیوتر در مدارس عشایری استان راهاندازی شد.

وی افزود: در سال گذشته 79 دانشآموز عشایری در کنکور سراسری پذیرفته شدهاند و به دانشگاهها راه یافتند.

انتهای پیام/82009/و

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 10:01

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی