به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 28 خرداد 1398

تیم داوری مسابقه سفیر قم و فرمانداری مهاباد معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، سه روز بعد از انجام بازیهای هفته ششم مرحله گروهی مسابقات لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاههای کشور قرار است از امروز دیدارهای هفته هفتم از دور رفت والیبال قهرمانی باشگاههای دسته اول ایران به انجام برسد.

امروز چهارشنبه بیست و ششم آذر ماه 6 دیدار از هفته هفتم لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاههای کشور جام زندهیاد حسین معدنی برگزار میشود و روز پنجشنبه بیست و هفتم آذر ماه نیز با برگزاری یک مسابقه به پایان میرسد تا تیمها یک هفته دیگر به پایان نیم فصل فاصله داشته باشند.

بر اساس برنامهریزی سازمان لیگ فدراسیون والیبال کشورمان، هفته هفتم دور رفت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای دسته اول کشور امروز چهارشنبه در شهرهای اردکان، اصفهان، ماهشهر، نیشابور، پیشوا، مهاباد و تهران پیگیری خواهد شد.

از سوی سازمان لیگ فدراسیون والیبال اسامی ناظران و داوران دیدارهای هفته هفتم لیگ دسته اول والیبال باشگاههای کشور در حالی اعلام شد که یکی از حساسترین بازیهای این هفته البته برای علاقمندان به والیبال در قم، بین تیمهای سفیر قم و مقاومت فرمانداری مهاباد به انجام میرسد.

نماینده والیبال استان قم که در ششمین هفته این بازیها روز یکشنبه بیست و سوم آذر ماه موفق به شکستن طلسم ناکامیهای خود در رقابتهای لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاههای کشور شد، امروز در سومین دیدار خارج از خانه به میدان خواهد رفت.

تیم والیبال مردان سفیر قم در دیداری خانگی برابر شهرداری نیشابور در هفته ششم، موفق به کسب نخستین پیروزی خود در فصل جاری مسابقات لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاههای کشور شد تا امیدوار به جدایی از انتهای جدول ردهبندی لیگ امسال در بازیهای آتی به مصاف حریفان برود.

اکنون تیم والیبال سفیر قم به دنبال کسب نخستین پیروزی خارج از خانه و فرار از قعر جدول مرحله گروهی فصل جاری لیگ دسته اول والیبال باشگاههای کشور با انگیزه بسیار بالا، در سومین میهمانی این فصل لیگ دسته اول والیبال برابر تیم تیم مقاومت فرمانداری مهاباد قرار میگیرد.

شاگردان فرید آخوندزاده در تیم والیبال سفیر قم در حالی ششمین مسابقه خود از دیدارهای دور رفت را برابر تیم مقاومت فرمانداری مهاباد انجام میدهند که ناظر این دیدار محمود حداد است.

همچنین در تیم قضاوت کننده دیدار تیمهای والیبال سفیر قم و مقاومت فرمانداری مهاباد، مسعود قاری به عنوان داور اول و مهدی نویدی به عنوان داور دوم حضور دارند تا تیمهای نیمه پائین جدول رده بندی لیگ دسته اول دیداری از هفته هفتم را برگزار کنند.

سفیر قم در 6 هفته از مسابقات فصل جاری لیگ دسته اول والیبال مردان باشگاههای کشور در 5 بازی به میدان رفته است و حاصل آن 4 باخت و یک پیروزی بوده و اکنون سفیر قم با 3 امتیاز همچنان در مکان نهم جدول ردهبندی 9 تیمی گروه نخست لیگ دسته اول ایستاده است.

انتهای پیام / 78002/ک

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 10:01

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی