به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 مهر 1398

ترویج فرهنگ اسلامی در قالب هنر ماندگارتر است

به گزارش خبرگزاری فارس از لنجان، علیاکبر محمودی امشب در جمع نخبگان فرهنگی هنری این شهرستان اظهار کرد: دشمن از طریق جنگ نرم میخواهد اعتقادات جوانان ما را گرفته و بنیان خانواده را از بین ببرد، لذا هنرمندان بسیجی در راستای مقابله با جنگ نرم دشمن رسالت سنگینی را بر عهده دارند.

وی با اشاره به اینکه دشمن در جنگ نرم با ابزار هنر وارد میدان شده، افزود: با توجه به آغاز جنگ فرهنگی توسط دشمنان نظام اسلامی، نقش هنرمندان بیش از پیش برجسته و مهم است و باید با استفاده از هنر خود از فرهنگ و هنر ایران اسلامی پاسداری کنند، چراکه ظرافت و تیزبینی از شاخصههای مهم یک هنرمند است.

مسئول بسیج هنرمندان شهرستان لنجان تصریح کرد: هنرمندان بسیجی به عنوان افسران مقابله با جنگ نرم، میتوانند در قالب هنر، آثار ارزشمندی را در راستای مقابله با شبیخون فرهنگی دشمنان ارائه دهند، چراکه ترویج فرهنگ اسلامی در قالب هنر تأثیر ماندگارتری دارد.

وی اضافه کرد: بسیج هنرمندان بستری مناسب برای فعالیت هنرمندان بسیجی با هدف ترویج فرهنگ بسیج است و هنرمندان میتوانند برای استمرار و تحکیم انقلاب اسلامی با توجه بیشتر به فرهنگ و عمق بخشیدن به مباحث فرهنگی گامهای مؤثری بردارند.

محمودی عنوان کرد: خوشبختانه با ظرفیت بالایی که در شهرستان لنجان وجود دارد امکان بهرهمندی از این ظرفیت برای هنرمندان مهیاست و امیدواریم بتوانیم با همکاری در برنامههای هنری و فرهنگی از آن در فرهنگسازی این مهم استفاده کنیم.

انتهای پیام/2301/ی20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 26-09-1393, 01:03

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|