به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 3 خرداد 1398

سهم 3.2 درصدی استان تهران از لایحه بودجه سال 94

معاون استانداری تهران خبر داد

سهم 3.2 درصدی استان تهران از لایحه بودجه سال 94

» سرویس: اجتماعي - جامعه، شهري

معاون برنامهریزی و اشتغال استانداری تهران با اشاره به پروژههای اولویتدار استان تهران برای ارائه به بانک مرکزی گفت: در جلسه امروز سهشنبه شورای برنامهریزی و توسعه استان مصوب شد پروژههایی با پیشرفت بالای 80 درصد برای دریافت تسهیلات ظرف دو هفته توسط استانداری شناسایی و به بانک مرکزی معرفی شوند.

به گزارش خبرنگار«شهری» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نعمتالله ترکی تامین سرمایه در گردش برای واحدهای آماده تولید را یکی دیگر از مصوبات این جلسه شورای برنامهریزی و توسعه استان خواند و افزود: با توجه به حضور رییس کل بانک مرکزی در این جلسه مباحث مالی و بانکی و به خصوص پروژههایی که برای اتمام نیاز به تسهیلات ویژه بانک مرکزی دارند، مورد بررسی قرار گرفت و ضمن معرفی این پروژهها شناسایی واحدهای اقتصادی توقیف شده توسط بانک و معرفی آنها توسط استانداری به بانک مرکزی مصوب شده است که ظرف دو هفته آینده این واحدهای اقتصادی به بانک مرکزی معرفی خواهند شد.

وی ادامه داد: تعیین شورای هماهنگی و امور بانکی در استان نیز از مصوبات این جلسه بود که در آینده نزدیک این شورا تشکیل خواهد شد.

معاون برنامهریزی و اشتغال استانداری تهران با تاکید بر مشکلات مالی استان تهران به خصوص در بخش اشتغال گفت: در شورای برنامهریزی و توسعه دو هزار میلیارد تومان تسهیلات برای سال 93 درخصوص اشتغال تصویب شده بود که سقف و رقمی برای آن در استان تهران تعیین نشده است.

ترکی ادامه داد: در بخش تامین منابع دولت استان تهران 50 درصد درآمد مالی کشور را تامین میکند و از 65 هزار میلیارد تومان بودجه کلان کشور، تنها 27 هزار میلیارد تومان در سال 93 سهم استان تهران بوده است.

وی با اشاره به سهم 3.2 درصدی استان تهران ازلایحه بودجه سال 94 گفت: به شکل مقیاسی این تخصیص بودجه متوازن نیست و با توجه به جا دادن 17 درصد جمعیت کشور در استان تهران و تولید 30 درصد ارزش افزوده مبانی اقتصادی کشور در این استان این سهم از بودجه بسیار اندک است.

معاون برنامهریزی و اشتغال استانداری تهران در بخش دیگری از صحبتهای خود با اشاره به نیمه کاره ماندن پروژههای تصفیهخانهها در استان تهران افزود: اگر تصفیهخانهها در استان تهران به روز شود، حدود 900 میلیون متر مکعب به میزان ذخایر آبی استان اضافه میشود.

مذاکره با دو شرکت چینی برای اجرای پروژه قطار شهری تهران – پردیس و تهران – پاکدشت

ترکی درخصوص توسعه حمل و نقل عمومی در استان تهران نیز گفت: در بخش حمل و نقل ریلی وارد مذاکره شدیم تا پروژه قطار شهری تهران – پردیس و تهران – پاکدشت را به مرحله اجرا بگذاریم.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 25-09-1393, 21:18

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی