به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 28 اسفند 1397

ایجاد گروه تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان مشهد از سال آینده

ایجاد گروه تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان مشهد از سال آینده

» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي

معاون آموزشی پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان مشهد از جذب 662 دانشجو در ترم بهمن سال جاری در این دانشگاه خبر داد.

شجاعی در گفتوگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، اظهار کرد: در نیمسال دوم و در بهمنماه سال جاری 662 دانشجو شامل 552 دانشجو در رشتههای متمرکز و 110 دانشجو در رشتههای غیر متمرکز در این دانشگاه جذب میشوند.

وی همچنین از راهاندازی گروه تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه از سال آینده خبر داد و گفت: از ابتدا پردیسهای دانشگاههای فرهنگیان با هدف آموزش و ظرفیتسازی معلمان برای تقویت بهتر نسل آینده در سطح آموزشهای کارشناسی راه اندازی شده است ولی با توجه به علاقه فرهنگیان برای ارتقای سطح تحصیلات، انشاءالله پیشبینی میشود که از سال آینده گروه تحصیلات تکمیلی را در این دانشگاه راهاندازی کنیم.

معاون آموزشی پردیس شهید بهشتی دانشگاه فرهنگیان مشهد با بیان اینکه اکنون درتهران دو رشته در مقطع کارشناسی ارشد بصورت آزمایشی در حال پیادهسازی است گفت: سال آینده دو رشته علوم قرآنی و علوم تربیتی را در مقطع کارشناسی ارشد به رشتههای این دانشگاه اضافه خواهیم کرد و تاکنون در این راستا نیز اقداماتی نیز صورت گرفته است.

شجاعی اضافه کرد: در ابتدا در دو رشته علوم قرآنی و علوم تربیتی در حدود یک کلاس 25 نفره پذیرش خواهیم داشت و در مراحل بعدی نسبت به راهاندازی رشتههای علوم پایه و علوم انسانی در مقطع کارشناسی ارشد اقدام خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان در کل کشور 14 رشته دارد تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی نیز در رشتههای زیادی از جمله علوم تربیتی با گرایشهای دبستان و پیشدبستانی، ادبیات فارسی، کوکان استثنایی، الهیات و معارف، ریاضی، مطالعات اجتماعی، راهنمایی و مشاوره، تربیت بدنی، هنرهای تجسمی، زبان انگلیسی، زبان و ادبیات عرب، زیستشناسی، شیمی، فیزیک و جغرافیا دانشجو میپذیرد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 25-09-1393, 21:17

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی