به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 31 شهریور 1397

دومین روز تمرین ملی‌پوشان در هوای بارانی ژوهانسبورگ

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مطابق پیش‌بینی ایستگاه‌های بین المللی هواشناسی امروز هوای ژوهانسبورگ بارانی بود. باران بسیار شدیدی از صبح روز سه شنبه در پایتخت آفریقای جنوبی شروع به باریدن گرفته بود و همین مساله باعث شده بود که هوای مطبوع و بهاری ژوهانسبورگ سر و شکل بهتری هم به خود بگیرد.

بازیکنان تیم ملی صبح سه شنبه به محل تمرین رفتند و زیر بارش شدید باران تمرین بسیار با نشاط و در عین حال جدی را برگزار کردند. مدت زمان این تمرین 90 دقیقه بود و بازیکنان به مرور برنامه های تاکتیکی کادر فنی پرداختند.

انگیزه بالای بازیکنان به همراه جدیت کادر فنی باعث شده بود که فضای بسیار جدی ای در تمرین حاکم شود. کارلوس کی روش که دیروز بر بالا بردن تمرکز بازیکنان تاکید کرده بود امروز با تاکید دوباره بر این مسئله در طول بازی درون تیمی از بازیکنان می خواست که از تمامی فضای زمین تمرینی استفاده کنند. او همچنین از بازیکنان می خواست که با حمله از کناره ها و عمق خط دفاعی، مهاجمان را در موقعیت حمله قرار دهند.

گزارش تمرین:

بازیکنان پس از اینکه بدنهای خود را گرم کردند، دو به دو تقسیم شدند و با توپ تمرین کردند. سپس بازیکنان حاضر به غیر از سه دروازه بان به دو گروه تقسیم شدند و بازی تحت فشار پرداختند. سپس در یک چهارم زمین این دو تیم با اضافه شدن دروازه بانها بازی درون تیمی برگزار کردند و در ادامه همین دو تیم در زمینی بزرگتر به بازی پرداختند.

انتهای پیام/ی

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 25-09-1393, 20:57

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی