به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

نوری: کی‌روش روی من حساب خاصی باز کرده است/ در آسیا پنجم نشویم، قطعاً چهارم خواهیم شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد نوری پس از حضور در فدراسیون فوتبال در خصوص مشکل مالیاتش اظهار داشت: خوشبختانه این موضوع در حال حل شدن است. هم فدراسیون و هم وکیلم زحمت کشیدند و امیدوارم بتوانم هر چه زودتر به اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی اضافه شوم.

وی در مورد اینکه نبی اعلام کرده جلسه رسیدگی به پرونده او روز چهارشنبه است و اگر این مسئله حل شود او همان شب عازم آفریقای جنوبی خواهد شد، تأکید کرد: امیدوارم که این اتفاق رخ بدهد. در این چند وقت زحمت زیادی کشیدم. کی‌روش هم روی من حساب خاصی باز کرده و امیدوارم بتوانم در اردوی آماد‌ه‌سازی تیم ملی آماده شوم.

کاپیتان پرسپولیس در مورد وضعیت این تیم یادآور شد: شرایط پرسپولیس بسیار بد است. در چند سال اخیر بدترین شرایط را دارد نه مربی می‌داند چه کاری انجام بدهد و نه بازیکن. همه سر درگم هستند. مربی نمی‌تواند با بازیکنی صحبت کند زیرا کسی نیست که چک بدهد و بخواهد آن را امضا کند. بازیکنان خارجی هم با مشکل روبه‌رو هستند. هیچ کس پاسخگو نیست. نه می‌توانیم لیست ورودی را مشخص کنیم و نه لیست مازاد را. به عنوان کاپیتان پرسپولیس شرایط بسیار بدی را حاکم می‌بینم.

وی افزود: اگر بخواهیم با همین شرایط در آسیا حاضر شویم اگر پنجم نشویم قطعا در گروه چهار تیمه چهارم خواهیم شد و هیچ حرفی برای گفتن در آسیا نخواهیم داشت. من سابقه زیادی در آسیا دارم. تیم‌های حریف از بازیکنان خارجی تأثیرگذار استفاده می‌کنند. یک بازیکن خارجی خوب به اندازه کل قرارداد ماست. معتقدم اگر می‌خواهیم بازیکن خارجی بیاوریم باید بازیکنی بیاوریم که بالاتر از سطح خود ما باشد تا بتواند باری را از دوش پرسپولیس بردارد. در غیر اینصورت این موضوع فایده‌ای نخواهد داشت.

نوری در خصوص روند آماده‌سازی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا  تأکید کرد: امیدوارم بتوانیم اهداف کی‌روش را پیاده کنیم. قطعا اگر همه از تیم ملی حمایت کنند می‌توانیم عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم.

هافبک تیم ملی در خصوص اینکه برخی بازیکنان با مشکل سربازی مواجه هستند و نمی‌توانند تیم ملی را همراهی کنند، تأکید کرد: به نظرم فدراسیون و حوزه نظام وظیفه باید در این مورد تعامل داشته باشند. این بازیکنان قهرمانان ملی هستند و حیف است که سوخت شوند. آنها می‌توانند به تیم ملی کمک کنند و تأثیرگذار باشند. امیدوارم مشکل آنها برطرف شود.

انتهای پیام/ی

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 25-09-1393, 20:57

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی