به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

هاشمیان: بازیکن دوپینگی به مدت دو سال محروم است

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،احمدهاشمیان اظهار داشت: از دوبازیکنی که نمونه دوپینگ‌شان از سوی آزمایشگاه مثبت اعلام شد، یک بازیکن مربوط به لیگ برتر فوتبال بود که در مهلت مقرر قانونی در خواست اسیناف خود را تسلیم کرد و طبق آیین نامه ملی مبارزه با دوپینگ، ظرف 10 روز کاری، کمیته استیناف تشکیل و به درخواست وی رسیدگی خواهد کرد. رای قطعی و اطلاعات بازیکن و باشگاه مربوطه درنهایت از سوی کمیته استیناف اعلام خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: بازیکن دیگر که مربوط به لیگ دسته دوم بود و با توجه به اینکه در مهلت قانونی درخواست استیناف خود را ارائه نکرده است مشخصات وی اعلام می‌شود. محسن سلیمانی از تیم فوتبال بزرگسالان باشگاه فرهنگی ورزشی کارگر بنه گز بوشهر است که در مسابقات جام حذفی درتاریخ 24 مهر ماه مورد نمونه گیری کنترل دوپینگ قرار گرفته بود که از سوی  آزمایشگاه اعلام شد در نمونه این بازیکن، دو ماده ممنوعه ( تاموکسی فن از دسته هورومن ها و استانازولول از دسته آنابولیک ها) شناسایی شده است که به بازیکن به استناد ماده 30 مبارزه با دوپینگ متهم به تخلف شده است.

رئیس کمیته پزشکی  بیان کرد: با تشکیل پرونده و در جلسه کمیته انضباطی ضمن بررسی کلیه مستندات، مدارک و شنیدن دفاعیات سلیمانی، نهایتا دفاعیات وی غیر موثر تشخیص داده شد و با استناد بند 3 از ماده 75 آیین نامه انضباطی و ماده 75 آیین نامه ملی مبارزه با دوپینگ، بازیکن فوق از تاریخ 26 آبانماه 93 به مدت دو سال از حضور در کلیه فعالیت‌های مرتبط با فوتبال محروم است. در واقع با توجه به عدم ارائه درخواست استیناف در مهلت قانونی از سوی بازیکن، این رای قطعی است.

انتهای پیام/ی

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 25-09-1393, 20:57

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی