به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 3 بهمن 1399

فیلمبرداری «عصر یخبندان» در روزهای پایانی/ تازه‌ترین تصاویر فیلم

به گزارش خبرگزاری فارس، فیلمبرداری تازه ترین فیلم مصطفی کیایی در روزهای پایانی به سر می برد و تا کنون نزدیک به 80 درصد فیلمبرداری فیلم توسط مهدی جعفری انجام شده است و تا پایان آذرماه فیلمبرداری این فیلم به اتمام می رسد.

مهتاب کرامتی، بهرام رادان، سحر دولتشاهی، مینا ساداتی بازیگرانی هستند که طی روزهای گذشته در لوکیشنی واقع در خیابان فرشته جلوی دوربین رفتند و گروه این روزها مشغول ضبط سکانس های مختلف در شب هستند. موسیقی فیلم همزمان توسط آرمان موسی پور در حال انجام است و تا اتمام فیلمبرداری تمام بازیگران در این پروژه سینمایی ایفای نقش خواهند داشت.

تا کنون نیما جعفری جوزانی نزدیک به 50 درصد فیلم را تدوین کرده تا «عصر یخبندان» در زمان مقرر به دفتر جشنواره تحویل داده شود.

«عصر یخبندان» دومین همکاری مصطفی کیایی با منصور لشکری قوچانی بعد از فیلم «خط ویژه» است. 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: در «عصریخبندان» خارپشت ها تصمیم گرفتند رنج خارهای یکدیگر را تحمل کنند اما کنار هم باشند و به هم گرما بدهند، خارپشت ها تنها جاندارانی بودند که در «عصر یخبندان» زنده ماندند.

بهرام رادان، مهتاب کرامتی، آنا نعمتی، سحر دولتشاهی، محسن کیایی، مینا ساداتی و فرهاد اصلانی ...، با حضور ژاله صامتی بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

عوامل این فیلم عبارتند از: نویسنده و کارگردان مصطفی کیایی، مدیر فیلمبرداری: مهدی جعفری، تدوین: نیما جعفری جوزانی، طراح صحنه: حجت اشتری، طراح لباس: نگار نعمتی، طراح گریم: سودابه خسروی، صدابردار: امیر نوبخت حقیقی، صداگذاری: سید علیرضا علویان، دستیار اول کارگردان: هومن خواجه نوری، مدیر برنامه ریزی: رضا بختیاری نیک، موسیقی: آرمان موسی پور، ، عکاس: محمد مهدی دلخواسته: جانشین تولید و مدیر تدارکات: سجاد رحیمی، مشاور رسانه ای: سام بهشتی، فیلم پشت صحنه: میلاد کیایی، مدیر تولید: مجید کریمی، تهیه کننده :منصور لشکری قوچانی.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 25-09-1393, 20:56

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی