به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 26 اسفند 1396

در ووشو هم نیازی به حضور من نبود؛ کتیرایی: از انتخابات‌فدراسیون ورزش‌های‌رزمی انصراف می‌دهم/به نفع رشیدی کنار می‌روم

مدیرکل پیشین حراست سازمان تربیت بدنی گفت: به دلیل اینکه سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی برای شرکت در مجمع انتخاباتی این فدراسیون ثبت نام کرده، دیگر نیازی به حضور من نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در پایان مهلت قانونی برای ثبت نام کاندیداها جهت حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون ورزش‌های رزمی، 24 نفر نام‌نویسی کردند که مهمترین این کاندیداها، بهزاد کتیرایی مدیرکل پیشین حراست سازمان تربیت بدنی و رئیس اسبق فدراسیون ووشو بود.

کتیرایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، در پاسخ به این سوال که آیا این قضیه صحت دارد که در هر دو فدراسیون ورزش‌های رزمی و ووشو ثبت نام کرده‌اید، اظهار داشت: چنین چیزی صحت ندارد. بنده تنها در فدراسیون ورزش‌های رزمی، آن هم به طور نصفه و نیمه ثبت‌نام کردم!

وی افزود: من قبل از ثبت‌نام گفته بودم اگر محمود رشیدی باشد، من نیستم. چراکه با توجه به حضور مدیری چون او، اساسا نیازی به شرکت بنده در انتخابات نیست.بنابراین از حالا انصراف خود را اعلام می‌کنم و به نفع سرپرست‌کنونی فدراسیون ورزش‌های رزمی کنار می‌روم.

کتیرایی همچنین درخصوص احتمال کاندیداتوری خود در مجمع فدراسیون ووشو خاطرنشان کرد: در ووشو هم نیازی به حضور من نبود. چون مهدی علی نژاد دارد کارش را به خوبی انجام می‌دهد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 25-09-1393, 20:52

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی