به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 27 اسفند 1397

می‌خواستیم شانس‌ ما 2 برابر شود؛ رضازاده: اولویت فدراسیون، ابقای مرادی در پست دبیرکلی آسیاست/برخی به دنبال حاشیه‌سازی هستند

حسین رضازاده، با اشاره به نزدیک بودن انتخابات کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا گفت: بنده به عنوان رئیس فدراسیون وزنه‌برداری حمایت همه جانبه‌ای از علی مرادی خواهم داشت تا بتواند در کرسی دبیرکلی کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا ابقا شود.

به گزارش ایلنا، کنفدراسیون وزنه برداری آسیا چندی پیش اسامی نامزدهای ثبت‌نام کرده برای حضور در انتخابات این کنفدراسیون را اعلام کرد که طی آن علی مرادی برای پست‌های دبیرکلی و نایب رییسی و حسین رضازاده نیز برای پست‌های نایب رییسی و عضویت در هیات رییسه نامزد شده اند.

رضازاده با بیان اینکه برخی به دنبال حاشیه‌سازی هستند و دوست ندارند فضای وزنه‌برداری، فضایی توام با آرامش باشد، خاطرنشان کرد: فدراسیون وزنه‌برداری و شخص حسین رضازاده، همچون دوره‌گذشته انتخابات کنفدراسیون وزنه‌برداری آسیا، قطعا با رأی خود از علی مرادی حمایت می‌کند. ما در این مدت رایزنی‌های گسترده‌ای هم با روسای دیگر فدراسیون‌ها داشتیم و با ادامه این رایزنی‌ها، امیدواریم شرایطی بوجود بیاید که برای 4 سال دیگر هم بتوانیم از وجود علی مرادی در پست دبیرکلی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا بهره‌مند شویم.

رضازاده در پایان با ابزار تاسف از خبر درگذشت میثم محبی، وزنه بردار جوان تیم ملی حفاری گفت: محبی از وزنه‌برداران با اخلاق کشور بود و همه وزنه‌برداران او را با همین ویژگی بارز می‌شناختند. من هم به نوبه خود مصیبت وارده را به خانواده محبی و جامعه بزرگ ورزش تسلیت می گویم و دعا می کنم روح این ورزشکار با اخلاق قرین رحمت الهی قرار گیرد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 25-09-1393, 20:52

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی