به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 10 آذر 1399

آیت‌الهی خبرداد: خاکپور سرمربی تیم ملی امید شد/قرارداد احتمالی تا پایان المپیک ریو!

رئیس کمیته فنی سرمربی تیم ملی فوتبال امید را معرفی کرد.

به گزارش ایلنا، سید محمدهادی آیت الهی، رئیس کمیته فنی و توسعه گفت: پس از بررسی‌های صورت گرفته از سوی اعضای کمیته‌فنی و برگزاری جلسات مستمر، محمد خاکپور به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال امید انتخاب شد.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در همین زمینه گفت: پس از برگزاری 8 نشست کمیته فنی و توسعه، اعضا به این نتیجه رسیدند که محمدخاکپور با توجه به برنامه‌هایی که ارائه کرده، بهترین گزینه برای سرمربیگری تیم ملی المپیک(زیر 22 سال) است. امروز در واقع آخرین جلسه را برگزار کرده و به اتفاق آراء کمیته فنی، وی را به عنوان سرمربی تیم ملی زیر 22 سال اعلام شد. خاکپور از صبح فردا در تمرین تیم ملی فوتبال زیر 22 سال حاضر می‌شود.

رییس کمیته فنی و توسعه فدراسیون درباره مدت قرارداد با خاکپور اظهار کرد: در صورتی که تیم ملی از مرحله اول صعود کند، قرارداد وی تا المپیک 2016 تمدید خواهد شد.

وی درباره این سوال که وضعیت حضور حبیب کاشانی در کنار تیم ملی فوتبال المپیک به چه صورت است، گفت: وی همانند گذشته در کنار تیم خواهد بود و از کمک‌های‌شان بهره خواهیم برد.

آیت‌الهی در پایان درباره اعضای کادر فنی تیم ملی المپیک گفت: خاکپور از ما وقت خواست تا کادر خود را معرفی کند. ان‌شااله به زودی کادر فنی این تیم نیز معرفی می‌شود و فردا ساعت 10:00 صبح وی را رسما به عنوان سرمربی تیم ملی به بازیکنان معرفی خواهیم کرد.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 25-09-1393, 20:52

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال