به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 10 آذر 1399

سارقان مسلح خودرو به 40 سرقت منزل اعتراف کردند

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از حوزه معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس، رئیس پلیس این استان گفت: پس از وصول یک پرونده با موضوع سرقت مسلحانه از کلانتری گلستان شیراز به مأموران اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

سردار احمدعلی گودرزی ادامه داد: مفاد پرونده حاکی از آن بود که سه نفر در باغی واقع در یکی از محلههای شهر شیراز در حال استراحت بودهاند که سه نفر دیگر با تهدید سلاح گرم یک خودروی پژو 206، یک دستبند طلا، یک ساعت مچی، سه تلفن همراه و مقداری وجه نقد متعلق به شاکیان را به سرقت میبرند.

وی افزود: تحقیقات گسترده مأموران برای شناسایی سارقان مسلح آغاز و در نهایت یکی از متهمان که دارای پنج سابقه کیفری بود طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و یک تلفن همراه و یک سلاح گرم که از آن برای سرقت استفاده کرده بود، از وی کشف شد.

فرمانده انتظامی فارس با اشاره به انجام تحقیقات تکمیلی از این سارق، افزود: با تلاش مأموران یک نفر دیگر از سارقان نیز دستگیر و در بازجوییهای انجام شده به 40 سرقت عادی منزل اعتراف کرد.

گودرزی با اشاره به اینکه صحنههای سرقت بازسازی و مالباختگان شناسایی شدند، متذکر شد: مأموران در ادامه تحقیقات با شناسایی محل اختفای نفر سوم این پرونده، وی را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه این سارقان تعدادی اسلحه غیرمجاز و مهمات مربوطه کشف شد، تأکید کرد: خودروی مسروقه شاکیان که توسط سارقان به سرقت برده شده بود، توسط مأموران کشف و تحویل آنها شد.

رئیس پلیس استان فارس در پایان با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی از متهمان برای کشف سرقتهای احتمالی دیگر همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: فارس محل ناامنی برای مخلان نظم و امنیت شهروندان است و مأموران انتظامی این استان با اینگونه افراد برخورد خواهند کرد.

انتهای پیام/2448/ذ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 25-09-1393, 20:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال