به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 5 تیر 1398

کادر فنی و بازیکنان مس کم‌فروشی نمی‌کنند/ لشکری از مصدومان داریم

رضا یوسفآبادی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در کرمان با اشاره به دیدار حساس تیمش در برابر فولاد اهواز از هفته دهم دور رفت مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاههای کشور اظهار داشت: در هر صورت ما میزبان این مسابقه هستیم و برای کسب سه امتیاز این مسابقه باید حریف را از مقابل برداریم.

وی بیان داشت: کادر فنی پس از تساوی هفته گذشته تیم در برابر شهرداری اردبیل دو روز به بازیکنان تیم استراحت داد و تمرینات تیم از جمعه هفته گذشته در حالی برگزار شد که ما در این هفته حتی روزی دو جلسه هم تمرین کردیم تا با آمادگی بالایی در دو دیدار پایانی نیمفصل به مصاف حریفان خود برویم.

مدیر تیم فوتبال مس کرمان گفت: بدشانسیهایی که از ابتدای فصل بر سر راه تیم مس قرار گرفته است، پایان نیافته و با وجود از دست دادن چهار بازیکن اصلی خود تا قبل از آغاز فصل بهدلیل مشکلات ناشی از کارت پایان خدمت در مسابقات نیز مصدومیتهای برخی بازیکنان تاثیرگذار تیم چالشی جدید را پیش روی کادر فنی قرار داده است.

یوسفآبادی بیان داشت: نفراتی چون امجد شکوهمقام، روزبهانی، نظیفکار با مصدومیتهای طولانی مواجه شدهاند و بازیکنان دیگری چون فرشید علوی، کریم اسلامی و فرزاد حاتمی با مصدومیتهای مقطعی کادر فنی را برای داشتن تیمی کامل و منسجم با مشکل روبهرو کرده اند و باید گفت ما با لشکری از بازیکنان مصدوم روبهرو هستیم.

وی با اشاره به غیبت فرزاد حسینخانی کاپیتان مس در این دیدار گفت: فرزاد سه کارته است و ما نمیتوانیم از این بازیکن در این مسابقه استفاده کنیم، اما در نظر داریم با توجه به بازیکنانی که در اختیار داریم و نفراتی که بر روی نیمکت تیم بهعنوان بازیکن جانشین حضور دارند تیمی خوب و دونده را به میدان مسابقه در برابر فولاد اهواز بفرستیم.

یوسفآبادی در ادامه دو دیدار پایانی نیم فصل لیگ دسته اول فوتبال را برای کادر فنی مس حائز اهمیت دانست و اضافه کرد: همه مجموعه باشگاه صنعت مس و هیئت مدیره نگاه خود را معطوف به بازگشت دوباره تیم به لیگ برتر کردهاند و همه ما میدانیم برای بازگشت به لیگ برتر باید در ادامه نتایج خوبی را کسب کنیم.

وی افزود: ما باید در دو دیدار پایانی پیروز شویم تا جایگاه خوبی را برای خود در پایان نیمفصل در جدول ردهبندی فراهم کنیم، امیدوارم با توجه به شناختی که از حریفان خود در دو دیدار پیش رو و پایانی نیمفصل نخست داریم، بتوانیم شرایط را برای قرار گرفتن مس در بالای جدول مهیا کنیم.

مدیر تیم فوتبال مس کرمان گفت: اگر تیم فولاد اهواز در بالای جدول قرار گرفته است، این بدان معنی نیست که ما ضعیفتر از این تیم هستیم، بلکه بدشانسیها سبب شده مس در این نیمفصل نتایج خوبی نگیرد.

یوسفآبادی همچنین درباره اضافه شدن یک بازیکن جدید به تیم مس گفت: در لیست تیم یک جای خالی وجود داشت و ما روحالله باقری مهاجم فصل گذشته پدیده مشهد را به تیم اضافه کردیم تا این بازیکن به ما کمک کند، همچنین در نظر داریم با خارج کردن بازیکنان مصدوم خود از لیست بازیکنان جایگزینی را به تیم اضافه کنیم تا در نیمفصل دوم با اتکا به این سیاست تیمی کامل و مقتدر را عازم مسابقات کنیم.

وی اظهار داشت: از همه مردم و علاقهمندان به مس تقاضا دارم تا با حضور در ورزشگاه از تیم مس حمایت کنند، ما وقتی به شهرهای دیگر میرویم و حمایت پرشور هواداران تیم میزبان را از تیم و بازیکنان حریف مشاهده میکنیم، خلاء حضور هواداران و مردم کرمان را در ورزشگاه شهید باهنر را بهشدت احساس میکنیم.

یوسفآبادی افزود: از مردم و هواداران تقاضا میکنم تا به کادر فنی تیم اعتماد کنند و با حوصله و حمایت بیشتر از تیم مس شرایط را برای موفقیت تیم و کادر فنی هموار کنند، مردم ما باید بدانند بازیکنان و کادر فنی مس هرگز کمفروشی نمیکنند و بهدنبال خوشحال کردن آنها هستند.

انتهای پیام/80011/غ40

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 25-09-1393, 20:51

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی