به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 25 آذر 1397

تاکید کی روش بر تمرکز و بازی هوشمندانه در اولین تمرین در آفریقا

به گزارش خبرگزاری فارس، اعضای تیم ملی فوتبال ایران که صبح دوشنبه در محل اقامت خود تمرین ریکاوری را برگزار کرده بودند، عصر امروز به وقت محلی از ساعت 16:30 در زمین چمن دانشگاه ژوهانسبورگ تمرین پرفشاری را برگزار کردند.

در این تمرین که به مدت یک ساعت و 50 دقیقه برگزار شد، کارلوس کی روش دستورات تاکتیکی خود را به بازیکنان تیم ملی دیکته کرد.

تمرکز کی روش در تمرین امروز بر تمرکز و بازی هوشمندانه بود. او بارها از بازیکنان تیم ملی خواست که با دقت و تمرکز خود بازی هوشمندانه ای را ارائه دهند. جنگیدن بر سر توپ و واکنش سریع به بازیکنان حریف از دیگر تاکیدهای سرمربی تیم ملی در تمرین امروز بود. کی روش همچنین از بازیکنان می خواست که بیشتر از دو ضربه به توپ نزنند و بیشتر در جریان تمرین با هم صحبت کنند.

رحمان احمدی، محسن فروزان و علیرضا بیرانوند سه دروازه بان تیم ملی جدا از سایر بازیکنان تمرینات ویژه دروازه بانی را انجام دادند. دن گاسپار مربی دروازه بانهای تیم ملی هم در جریان تمرین برای چند بار تمرین را متوقف کرد تا نکات مورد نظر خود را به شاگردانش بگوید.

بازیکنان تیم ملی امروز پس از دویدن دور زمین و آماده کردن بدنهای خود زیر نظر میکو، ابتدا بازی پرفشاری را در زمینی با ابعاد کوچک برگزار کردند و پس از آن با اضافه شدن دروازه بانها، به دو تیم تقسیم شدند و بازی درون تیمی را زیر نظر سرمربی تیم ملی و همچنین مارکار آقاجانیان و اوسیانو برگزار کردند.

هوای بهاری و زمین با کیفیت چمن باشگاه ژوهانسبورگ شرایط بسیار خوبی را برای تمرین ایجاد کرده بود.

در تمرین امروز تعدادی از هواداران فوتبال از کشور میزبان در دانشگاه ژوهانسبورگ حاضر شدند. خبرنگار واحد مرکزی خبر به همراه یک تصویر بردار و همچنین یک عکاس از آفریقای جنوبی از نمایندگان رسانه های گروهی بودند که در تمرین امروز حاضر شدند.

انتهای پیام/ک

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 25-09-1393, 02:08

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی