به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 23 مرداد 1399

‌تجلیل وزیر بهداشت از اجرای رضایت‌بخش طرح تحول نظام سلامت در سنندج‌

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، سیدحسن قاضیزاده هاشمی امشب در جریان بازدید از بیمارستان بعثت سنندج، اظهار کرد: روند اجرای طرح تحول نظام سلامت و خدماترسانی به بیماران در بیمارستان بعثت سنندج فوقالعاده رضایتبخش است.

وی خاطرنشان کرد: از رئیس و پرسنل این بیمارستان باید به صورت ویژه تقدیر شود چرا که اقدامات و خدماتی که به بیماران میدهند واقعا در سطح بسیار خوبی است.

وی با بیان اینکه در مدت حضورم در کردستان از تمامی بیمارستانهای سطح استان بازدید خواهم کرد، اظهار کرد: بررسی تجهیزات، امکانات و نیروی انسانی حوزه بهداشت و درمان کردستان از مهمترین اهداف سفر به این استان بوده است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: با وجود کمبود قابل توجه در بحث کادر پزشکی، خوشبختانه با تلاش همکاران  در مراکز بهداشتی و درمانی کردستان خدمات قابل قبولی به مردم ارائه میشود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان نیز در جریان روند بازدید وزیر بهداشت از بخش آنکولوژی کودکان بیمارستان بعثت سنندج اظهار کرد: 62 مورد درمان قطعی در این مدت در این بخش داشتهایم.

قدیمی از وجود 56 بیمار در حال درمان در بخش آنکولوژی کودکان در این بیمارستان خبر داد و بیان داشت: در حال حاضر سه بیمار از کردستان عراق نیز در این بخش بستری شدهاند و روند درمان خود را طی میکنند.

به گفته وی، در بهمن ماه امسال نیز بخش شیمیدرمانی سرپایی بیماران بزرگسال در بیمارستان توحید سنندج افتتاح میشود.

رئیس بیمارستان بعثت سنندج نیز در جریان روند بازدید وزیر بهداشت و درمان از این بیمارستان، اظهار کرد: خوشبختانه با اجرای طرح تحول نظام سلامت، تحول بسیار خوبی در حوزه درمان و خدماترسانی به بیماران در استان ایجاد شده است.

قطبی با بیان اینکه در حال حاضر تمام خدمات درمانی به بیماران سرطانی در خود بیمارستان و بدون دریافت هزینه انجام میشود، تصریح کرد: با خدمات درمانی مطلوبی که بعد از اجرای طرح تحول سلامت در بیمارستان به بیماران میشود حتی یک مورد اعزامی به سایر استانها را نداشتهایم.

وی خاطرنشان کرد: حتی بیمارانی که قبلا برای درمان به استانهای دیگر اعزام شده بودند در حال حاضر روند درمان خود را در استان دنبال میکنند و اکنون بیماران به بیمارستانهای خارج از استان اعزام نخواهند شد.

وی افزود: در خصوص دارو نیز هیچ مشکل وجود ندارد و تمام داروهای ورد نیاز بیماران در بیمارستان تهیه میشود و نیازی به فرستادن همراه مریض برای تهیه دارو در خارج از بیمارستان وجود ندارد.

انتهای پیام/79002/ش30/چ3000

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 25-09-1393, 02:02

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا