به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

نمی‌توانم بروم داخل زمین و پرتاب‌ها را گل کنم/جذب «لاله‌زاده» 200 میلیون تومان آب می‌خورد

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، اسدالله کبیر امشب پس از باخت تیمش مقابل تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بسکتبال همینی است که امشب دیدیم؛ به نظر من ما باید این بازیها را ببریم.

وی ادامه داد: نماینده بسکتبال آبادان تیم بسیار قوی است و من فکر می‎کنم یونس لاله‎زاده امشب یکی از بهترین بازی‎هایش را انجام داد و تیم آبادان بسیار هماهنگ ظاهر شد.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در هفته‎ای که گذشت بسیار خوب تمرین کرده بودیم و انتظار داشتم بازیکنانم بهتر ظاهر شوند، اما هنوز به هماهنگی لازم نرسیدهاند و تلاش می‎کنیم تا شرایط تیم بهتر شود.

کبیر در پاسخ به این سئوال که آیا هنوز امید دارید که جزو 4 تیم برتر لیگ باشید یا خیر؟ بیان کرد: هنوز بازی‎ها ادامه دارد و نمی‎توان چیزی را پیش‎بینی کرد

وی در خصوص رفتار هواداران در بازی امشب نیز گفت: ما همیشه از هواداران خواسته‎ایم که مسائل فرهنگی و اخلاقی را رعایت کنند و با توجه به اینکه دو جلسه محرومیت تعلیقی هم داشته‎ایم ممکن است مسائلی که امشب گذشت برای تیم مشکلاتی را ایجاد کند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان اضافه کرد: تقاضای من این است که هواداران چنین برخوردهایی را نکنند و با این رفتارها هیچ کار مثبتی برای تیم رقم نخواهد خورد.

کبیر یادآور شد: فرهنگ‎سازی که اشاره می‎کنید تنها به باشگاه برنمی‎گردد؛ حتی ما با لیدرها هم هماهنگی‎هایی را انجام دادیم و می‎دانیم تعدادی تماشاگر هستند که این کارها را انجام می‎دهند و اینها باید شناسایی شوند و با آنها برخورد شود.

تشویق‎ها بر روی برخی بازیکنان تأثیر منفی دارد

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در خصوص از دست دادن پنالتی‎ها و فرصت‎های بسیار مناسب در زیر حلقه، عنوان داشت: من فکر می‎کنم این جوّ تماشاگر با اینکه بسیار خوب هم تیم را حمایت می‎کنند، اما برخی مواقع بر روی بعضی از بازیکنان ما تأثیر منفی می‎گذارد.

کبیر متذکر شد: در شهر خودمان و بر روی حلقه‎هایی که دائم تمرین می‎کنیم به نظر من باید پرتاب‎ها گل شود، اما من مربی هستم و نمی‎توانم بروم و پرتاب‎ها را گل کنم.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار فارس در خصوص عدم استفاده مناسب تیم بسکتبال شهرداری گرگان از امتیاز میزبانی در طول فصل و حتی فصل‎های گذشته، بیان داشت: ما هم از این امتیاز استفاده می‎کنیم، اما من اعتقاد دارم داوری که در گرگان حاضر می‎شود اگر با آرامش سوت نزند به طور قطع اشتباه می‎کند.

کبیر تأکید کرد: داور در این شرایط مقصر کسی را می‎داند که فحاشی می‎کند و برایش مشکل‎ساز می‎شود، اما نکته دیگر این است که با این شرایط به نفع ما هم سوت نمی‎زنند و حتی بازی پنجاه - پنجاه را هم به ما نمی‎دهند.

تلاش کردیم «لاله‎زاده» را جذب کنیم، اما بودجه نداشتیم

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با اشاره به برخی انتقادهای عنوان شده در رسانه‎ها و مقایسه بودجه تیمش در برابر تیم‎های دیگر، اضافه کرد: ما با بودجه فعلی تلاش خودمان را می‎کنیم و می‎جنگیم.

کبیر ادامه داد: در ابتدا ما به دنبال جذب بازیکنی مانند یونس لاله‎زاده که امشب در تیم حریف بازی کرد، بودیم، اما 200 میلیون تومان پول می‎خواست و مسئولان تیم سقف قراردادها را 150 میلیون تومان تعیین کردند و نتوانستیم این بازیکن را جذب کنیم.

وی متذکر شد: به هر حال بازیکنانم تمام تلاششان را می‎کنند و باید این توپ‎ها گل شود و این هفته بالای 500 شوت و پنالتی توسط بازیکنان در تمرینات انجام شد و هر کاری که لازم است، انجام می‎دهیم و تمام تلاشمان را می‎کنیم که موفق باشیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در پایان در خصوص وعده‎اش برای برد تیم بسکتبال مهرام تهران، گفت: من چنین وعده‎ای ندادم، بلکه گفتم اگر بچه‎های ما آماده باشند می‎توانیم این تیم را شکست دهیم؛ تیم مهرام تهران بسیار قوی‎تر از تیم ماست.

انتهای پیام/83004/ذ40

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 25-09-1393, 02:02

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی