به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 30 دی 1399

یادواره 104 شهدای روحانی استان همدان برگزار می‌شود

یادواره 104 شهدای روحانی استان همدان برگزار میشود

» سرویس: فرهنگ حماسه - حماسه

مسئول نمایندگی ولیفقیه در سپاه انصارالحسین(ع) همدان از برگزاری دومین یادواره شهدای روحانی استان همدان و یادبود آیتالله مفتح در مسجد دانشگاه بوعلی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)_منطقه همدان، حجت الاسلام "محمد رضوی راد" دوشنبه 24 آذر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در آستانه سالروز رحلت پیامبر اسلام(ص) و امام حسن مجتبی(ع) و روز وحدت حوزه و دانشگاه، روز چهارشنبه 26 آذر یادواره 104 شهید روحانی استان همدان برگزار می شود.

وی اظهار کرد: شهدا با ایثار و بذل جان خود به وظیفه خود عمل کرده و این نظام و انقلاب را حفظ کردند و زنده نگهداشتن یاد و خاطره این عزیزان همچون حضرت زینب(س) وظیفه ما است.

حجتالاسلام رضویراد خاطرنشان کرد: امنیت حاضر ایران در کنار ناامنی منطقه خاورمیانه از برکت خون و ایثار این شهیدان است.استان همدان در مجموع 104 شهید روحانی تقدیم انقلاب کرده که از این تعداد چهار شهید آیت الله مدنی، آیت الله مفتح، آیت الله قدوسی و آیت الله حیدری شهدای شاخص هستند به طوریکه جامعه روحانیت از پیشقدمان در عرصه حضور در جبهه ها بوده اند.

وی : این یادواره با حضور خانواده های شهدا و جمعی از مسئولان از ساعت 9 تا 11 صبح در مسجد بزرگ دانشگاه بوعلی برگزار می شود و در آن حجتالاسلام والمسلمین سیدجلال رضوی، نایب رئیس مجمع طلاب و روحانیون قم به ایراد سخنرانی خواهد پرداخت.

خبرگزاری ایسنا

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 24-09-1393, 20:34

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال