به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 29 خرداد 1398

حدود 950 میلیون تومان برای برطرف کردن مشکل آب دهدشت نیاز است

حدود 950 میلیون تومان برای برطرف کردن مشکل آب دهدشت نیاز است

» سرویس: استان ها - کهگيلويه و بويراحمد

مدیر عامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای برطرف کردن مشکل آبرسانی به دهدشت حدود 950 میلیون تومان نیاز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه کهگیلویه و بویراحمد- سید علی لدنی نژاد در نشست بررسی پروژههای عمرانی شهرستان کهگیلویه که در محل دفتر امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، افزود: یکی از مشکلاتی که در زمینه فاضلاب شهر دهدشت وجود دارد عدم استقبال شهروندان از خرید انشعاب فاضلاب است.

وی با بیان اینکه هم اکنون در بخشهایی از شهر دهدشت شبکه جمع آوری فاضلاب وجود دارد، اظهارکرد: با وجود اینکه ابزارهای قانونی برای اتصال فاضلابهای خانگی به شبکه توزیع وجود دارد اما آب و فاضلاب تاکنون از قوه قهریه استفاده نکرده است و بنا دارد که با تعامل و فرهنگ سازی مردم را به این کار ترغیب کند.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه استفاده از روشهای تشویقی راه حل مناسب برای ترغیب مردم به خرید انشعابات فاضلاب است، خاطرنشان کرد: آبفای شهری در نظر دارد همزمان با دهه فجر طرح تشویقی تقسیط ۶ ماهه فاضلاب آبها در شهر دهدشت به اجرا گذاشته خواهد شد.

لدنی نژاد بیان کرد: اطلاع رسانیهای لازم در این زمینه صورت خواهد گرفت و امیدواریم که شهروندان دهدشتی از این طرح استقبال کنند تا این طرح با موفقیت به مرحله اجرا در آید.

وی با اشاره به اینکه برای برطرف کردن مشکل آبرسانی شهر دهدشت پیگیریهای و رایزنیهای لازم صورت گرفته است تصریح کرد: برآورد انجام این پروژه حدود 950 میلیون تومان است.

مدیر عامل آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه مناقصه این طرح برگزار شده است، اضافه کرد: 600 میلیون از ماده 180 به این طرح اختصاص داده شده است.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 24-09-1393, 20:32

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی