به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 23 مرداد 1399

سازمان فنی و حرفه‌ای در استخدام مربیان حق التدریس مشکلی ندارد

سازمان فنی و حرفهای در استخدام مربیان حق التدریس مشکلی ندارد

» سرویس: استان ها - اردبيل

معاون اداری پشتیبانی سازمان فنی و حرفهای از حذف رشتههای موازی و تقویت آموزشگاههای آزاد این سازمان با اختصاص 75 میلیارد ریال تسهیلات خبر داد.

به گزارش ایسنا، رهام کیائی معاون اداری و پشتیبانی سازمان فنی و حرفهای در مراسم انتصاب سرپرست جدید اداره کل فنی و حرفهای استان گفت: ارتقاء بهره وری و اثربخشی آموزش از تحقق تعهدات آموزشی مهم تر است.

وی با اشاره به برنامهها و سیاستهای سازمان در حوزههای مختلف گفت: در بخش آموزش نوسازی و بازسازی مطلوبی صورت گرفته است که تدوین استانداردهای جدید متناسب با فرصتهای شغلی جدید، ارتقاء بهره وری و اثربخشی آموزش در کارگاهها، اعتبارسنجی مراکز دولتی و غیردولتی، ایجاد و ارتقاء کارگاههای آموزشی پروژه محور و محصول محور و طرح توانمند سازی دانشجویان، روستائیان، عشایر و مرزنشینان از جمله مهمترین آنهاست.

معاون اداری و پشتیبانی سازمان فنی و حرفهای در ادامه اظهار کرد: ارائه آموزشهای مشارکتی با همکاری کمیته امداد، بهزیستی و دیگر دستگاههای اجرایی از برنامههای مهم سازمان در جهت افزایش بهره وری و صرفه جویی در منابع است.

کیائی از اجرای طرح مشاوره کار آموزی در ابتدای دوره، اواسط و پایان دوره به منظور ارزیابی کار آموزان و هدف از شرکت در دورههای مهارتی از سال آینده خبر داد.

وی با اشاره به اینکه کشور ایران در سالهای اخیر گامهای بلندی در بحث مسابقات ملی مهارت برداشته است، گفت: با تلاش تمامی استان ها و برگزاری منظم مسابقات در سطوح شهرستانی و استانی امید می رود در سال های آتی رتبه های بهتری کسب نمائیم.

معاون اداری و پشتیبانی سازمان فنی و حرفهای درباره استخدام مربیان حق التدریس گفت: در صورتی که آئین نامه آن توسط هئیت دولت مصوب گردد سازمان مشکلی در خصوص اجرا و عملیاتی نمودن این بحث ندارد. در پایان این مراسم با حضور مسئولان یونس ممی زاده به سمت سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اردبیل معرفی شد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 24-09-1393, 20:32

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا