به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 26 مهر 1398

دیدار دو جانبه دیپلمات‌های ایرانی و آمریکایی برگزار شد

مذاکرات هسته‌ای سوئیس با دیدار بین دیپلمات‌های کشورمان با مقامات آمریکایی در ژنو آغاز شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از المیادین، معاونین وزارت امور خارجه ایران در چهارچوب دور جدیدی از مذاکرات هسته‌ای دقایقی پیش در ژنو به دیدار همتایان آمریکایی خود رفتند.

تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان به ریاست سید عباس عراقچی، معاون حقوقی و بین‌الملل، و نیز مجید تخت روانچی، معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه عازم ژنو، سوئیس، ‌شده‌اند تا اولین دور از مذاکرات هسته‌ای با طرف‌های خود در گروه 1+5 را پس از تمدید "برنامه مشترک اقدام" برگزار کنند.

3 آذر دیپلمات‌های ایران و پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل بعلاوه آلمان پس از اینکه نتوانستند به توافقی جامع درباره برنامه هسته‌ای تهران دست یابند، با توجه به آنچه پیشرفت در مذاکرات و اراده جدی طرفین برای نیل به توافق نامیدند، تصمیم گرفتند که مذاکرات را برای هفت ماه بعدی تمدید کنند.

در این دوره هفت ماهه وضعیت برنامه هسته‌ای ایران و نیز تسهیل تحریم‌ها به مانند آنچه طی یک سال گذشته و بر اساس توافق موقت ژنو موسوم به برنامه مشترک اقدام (3 آذر 1392) شاهد بودیم، ادامه خواهد یافت.

دیپلمات‌ها اعلام کرده‌اند قصد دارند تا ماه مارس یعنی اواسط اسفند به توافق سیاسی و کلی درباره برنامه هسته‌ای ایران دست یابند و پس از آن طی فرصت باقیمانده تا اوایل تیر ماه جزئیات این توافق را مکتوب سازند.

گفتنی است سیدعباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین‌المللی، مجید تخت‌روانچی معاون اروپا و آمریکا، حمید بعیدی‌نژاد مدیرکل سیاسی و بین‌المللی وزارت خارجه، داوود محمدنیا مشاور وزیر خارجه، محمد امیری مدیر کل امور پادمان‌های سازمان انرژی اتمی و پژمان رحیمیان مدیر کل حوزه ریاست سازمان انرژی اتمی، اعضای تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران را تشکیل می‌دهند.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 24-09-1393, 20:29

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|