به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 30 خرداد 1398

مرفاوی: سرپرست صبا عددی نیست که درباره من حرفی بزند/ از نظر آقایان چک بی‌محل صادر کردن جوانمردی است

وی ادامه داد: علت اینکه آقایان شلوغ میکنند را نمیدانم اما من قراردادی داشتم که پولی هم نگرفتم و این مسئله در قرارداد من ذکر شده بود اما آنها میگویند من دست پیش را گرفتهام تا پس نیفتم اما کیست که نداند آنها اول شکایت کردند و من خلافی نکردم بلکه آنها خلاف کردند و دروغی هم ندارم که بگویم چرا که همه چیز در قراردادم مشخص است اما حالا این آقایان اینگونه حرف میزنند.

سرمربی سابق تیم فوتبال صبای قم درباره اظهارات حیاتپور سرپرست تیم فوتبال صبای قم گفت: او در حدی نیست که بخواهد حرف بزند چرا که اینجا هندبال نیست و اینجا فوتبال است و قوانین فوتبالی بر آن حاکم است. آنها گفتهاند که به پیکان بازیکن نمیدهیم اما با اینکه در فصل نقل و انتقالات هستیم من جایی نگفتم که کسی را میخواهم یا نه ولی هیچ گاه هم با بازیکنی صحبت نمیکنم بلکه باشگاه باید با بازیکن حرف بزند و اگر بازیکن دادند که دادند و اگر هم ندادند اتفاقی نمیافتد و اینقدر جار و جنجال ندارد. البته سرپرست تیم صبا عددی نیست که بخواهم جوابش را بدهم.آنها دائما مصاحبه میکنند و حرفهای نادرست میزنند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره لیست مازاد این تیم و همچنین جذب بازیکنان جدید اظهار داشت: من لیست مازاد و همچنین بازیکنان مورد نظرم را به باشگاه دادهام و این باشگاه است که درباره بازیکنان تصمیم میگیرد.

مرفاوی درباره اظهارات جهانبینی مدیرعامل باشگاه صبای قم که گفته بود او بر اساس اصول باشگاه چک صادر کرده، گفت: این چه اصولی است که با یک امضا چک صادر میشود؟ این خلاف اصول موجود است و چطور است چک را مسدود میکنند. من در تاریخ 5 آذر چک گرفتم چرا در همان موقع آن را پاس نکردند؟ در قرارداد من هست که اگر 30 درصد پولم را نگیرم میتوانم قراردادم را یکطرفه فسخ کنم.

وی در پایان درباره لیست تیم ملی و اینکه شاید بازیکنانی از صبا یا پیکان از قلم سرمربی تیم ملی افتادهاند، افزود: من در کار سرمربی تیم ملی دخالت نمیکنم و هر تصمیمی که بگیرد قابل احترام است.

انتهای پیام/ک

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 20:22

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی