به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 28 آذر 1397

برتری مدعیان و پیروزی نفت در حساس‌ترین دیدار هفته

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هفته نخست دور برگشت جام ملی بسکتبال عصر امروز با برگزاری 4 دیدار به پایان رسید.

در مشهد ثامن این شهر میزبان مهرام تهران تیم دوم جدول ردهبندی بود. در این بازی که ساعت 16 و 10 دقیقه آغاز شد ثامنیها در 3 کوارتر اول بازی بسیار بهتر از حریف خود بازی کردند و مهرام اسیر بازی خوب میزبان خود شد. تا دقایق پایانی کوارتر سوم ثامنیها از حریف خود پیش بودند اما مهرامیها به بازی برگشتند و توانستند در پایان پیروزی 80 بر 64 را از آن خود کنند. کوارتر چهارم با برتری مهرامیها پیش رفت.

ثامن دو کوارتر اول را 20 بر 17 و 15 بر 14 پیروز شد و کوارترهای سوم و چهارم را مهرام توانست 19 بر 12 و 30 بر 17 به پیروزی برسد.

دانشگاه آزاد تیم نخست ردهبندی که به ماهشهر رفته بود در یک بازی راحت 71 بر 43 حریفش صنایع را از پیش رو برداشت پمینای اصفهان در خانه 85 بر 76 مغلوب میهمان خود هفت الماس قزوین شد.

در آخرین مسابقه امروز هم که بسیار حساس و جنجالی دنبال شد دو تیم شهرداری گرگان و نفت آبادان در گرگان به مصاف هم رفتند. در اواسط این بازی اعتراض به فحاشی تماشاگران گرگانی به داور باعث شد تا قاضی مسابقه برای دقایقی مسابقه را متوقف کند و این در حالی بود که نفتیها از میزبان خود پیش بودند.

تا ثانیههای پایانی نیز جدال دو تیم بسیار حساس دنبال شد و در نهایت نفت آبادان موفق شد 73 بر 68 این بازی تماشایی را از آن خود کند.

انتهای پیام/ک

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 20:22

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی