به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 25 آذر 1397

همزمان با هفته وقف در استان زنجان انجام می گیرد؛ همایش وقف و رسانه و یاوران وقف در زنجان برگزار می‌شود

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، گفت: همزمان با هفته وقف همایش همایش وقف و رسانه و یاوران وقف در زنجان برگزار می‌شود.

محمد لو، امروز، دوشنبه (۲۴آذر) با اعلام این خبر به خبرنگار ایلنا در زنجان اظهارداشت: همزمان با هفته وقف، همایش همایش وقف و رسانه و یاوران وقف در زنجان برگزار می‌شود.

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان با بیان اینکه همایش وقف و رسانه و یاوران وقف با حضور و سخنرانی حسن ربیعی «مدیرکل دفتر ریاست و روابط عمومی و بین المللی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور»، مرتضی صفری «مدیرکل سازمان صدا وسیمای مرکز زنجان» برگزار می‌شود، افزود: این همایش روز پنج شنبه، ۲۷آذر، در سالن همایش‌های شهید شهریاری صدا وسیمای مرکز زنجان با همکاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان بر گزار خواهد شد.

محمد لو در ادامه با اشاره به اهمیت وقف در جامعه و اطلاع رسانی در این زمینه، افزود: در راستای اطلاع رسانی وقف و انجام امور خیریه می‌توان از ظرفیت رسانه‌ها در جامعه استفاده کرد.

مسئول روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، در پایان اظهار داشت: برگزاری این همایش در سال‌های قبل نیز بوده است.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 24-09-1393, 20:20

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی