به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 4 مهر 1399

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مراغه: 35 هزار هکتار از مزارع مراغه زیر کشت گندم رفت

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مراغه گفت: 35 هزار و 700 هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان در سال زراعی جاری زیر کشت گندم رفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا در آذربایجان شرقی، محمد نریمانی امروز در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه از این میزان اراضی 33 هزار و 500 هکتار زیر کشت گندم دیم و دو هزار و 200 هکتار زیر کشت گندم آبی رفته است افزود: برای اجرای طرح افزایش تولید گندم و با توجه به شرایط مساعد جوی و استقبال کشاورزان گندم کار این شهرستان، تمامی زمینهای پیش بینی شده برای کشت این محصول استراتژیک، زیر کشت رفته است.

معاون رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آدربایجان شرقی تصریح کرد: برای این موضوع، 250 تن بذر اصلاح شده از سوی این مدیریت در بین کشاورزان توزیع شده و بقیه نیز به وسیله گندمکاران تامین شده است.

نریمانی، با بیان اینکه برای هر هکتار از اراضی کشاورزی این شهرستان حدود 180کیلوگرم بذر کشت می‌شود،خاطرنشان کرد: حدود هفت هزار و 140 تن در اراضی این شهرستان بذر گندم مصرف شده است.

وی، سطح اراضی زیر کشت گندم در سال زراعی گذشته را 35 هزار و 200 هکتار شامل 33 هزار هکتار اراضی دیم، دو هزار و 50 هکتار اراضی نیمه آبی و 150 هکتار اراضی آبی اعلام کرد و گفت: از این سطح 50 هزار و 200 تن گندم برداشت شده است.

نریمانی، یادآور شد: براساس بررسی‌های انجام شده در سال زراعی گذشته به طور میانگین از هر هکتار اراضی آبی این شهرستان پنج هزار و 400 کیلوگرم، اراضی نیمه آبی دو هزار و 900 کیلوگرم و اراضی دیم یک هزار و 34 کیلوگرم محصول تولید شده است.

 

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایلنا

تاریخ : 24-09-1393, 20:20

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا