به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 3 بهمن 1399

به دنبال برد مقابل گیتی‌پسند هستیم

سعید نجاریان امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری اظهار داشت: بازیهای لیگ بر اساس برنامه سازمان لیگ برگزار و مسابقات این هفته نیز به تعویق نمیافتد.

وی با اشاره به درخواست مسئولان تیم فوتسال شهرداری ساوه مبنی بر تعویق یک هفتهای لیگ تصریح کرد: هیئت رئیسه کمیته فوتسال به پیشنهاد تیم شهرداری ساوه جواب رد داد و به طور حتم بازیهای این هفته طبق برنامه برگزار میشود.

عضو هیئت رئیسه کمیته فوتسال با بیان اینکه در نیم فصل لیگ فرصت کافی در اختیار تیمها داده شد،گفت: در مدت 40 روزی که لیگ تعطیل بود فرصت بسیار خوبی برای نقل و انتقالات تیمها برای جذب بازیکن بود.

نجاریان با اشاره به اینکه تنها تیم شهرداری ساوه درخواست تعویق بازیها را کرده است، اذعان داشت: هیئت رئیسه تابع قانون است و با توجه به فشردگی بازیها باید به درخواست 13 تیم دیگر که خواهان بازی در لیگ هستند احترام گذاشت.

وی درباره وضعیت تیم شهروند ساری گفت: این تیم پس از کسب نتایج ضعیف در بازیهای گذشته بازیکنان شهروند در سه بازی آخر خوب کار کردند و سه پیروزی متوالی توانستند تا حدودی جایگاه خودشان را در جدول بهبود بخشند.

مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری در پایان با بیان اینکه بازیکنان این تیم آماده بازی مقابل گیتی پسند اصفهان هستند، افزود: بازیکنان آمادگی خوبی دارند و با تشویق هواداران و همت بازیکنان میتوانیم سه امتیاز بازی مقابل گیتی پسند را به دست آوریم.

به گزارش فارس، از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال کشور پنجشنبه 27 آذر شهروند ساری در سالن ورزشی سید رسول حسینی میزبان صنایع گیتی پسند اصفهان است.

انتهای پیام/86005/ح20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 20:17

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسالتعمیر لباسشویی آبسالکرکره برقی پارکینگدرب ضد سرقتصندلی پلاستیکی