به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

تخفیف 10 درصدی ناوگان سواری تا 27 آذرماه امسال در آذربایجان غربی

مجتبی رحمانی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار کرد: به منظور جابهجایی زائران کربلا طرحی با عنوان اعزام اتوبوس ناوگان عمومی به مرز مهران اجرا میشود.

وی با بیان اینکه حمل و نقل و پایانههای استان نیز در این طرح شرکت میکند، افزود: اداره حمل و نقل آذربایجان غربی 300 اتوبوس به مرز مهران برای تسهیل در برگشت زائران اعزام کرده است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانههای آذربایجان غربی تصریح کرد: به دلیل تردد سنگین و حجم بیشتر زائران در مرز مهران، وضعیت برگشت مسافران با مشکل روبرو شده بود که در این راستا برنامهای با عنوان اعزام اتوبوس از استانهای مختلف از سوی وزارتخانه برگزار شد.

رحمانی ادامه داد: آذربایجان غربی نیز همزمان با سایر استانهای کشور برای خدمترسانی به زائران با اعزام اتوبوس و در اختیار گذاشتن ناوگان مسافربری در این طرح شرکت کرده است.

وی با بیان اینکه تا اجرای این طرح جابهجایی مسافران همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: با اجرای طرح اعزام اتوبوسهای حمل و نقل عمومی به مرز مهران جابهجایی مسافران از طریق ناوگان سواری آذربایجان غربی انجام میگیرد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانههای آذربایجان غربی با بیان اینکه مسافران از بابت هزینه ناوگان سواری هیچ نگرانی نداشته باشند، افزود: با اجرای طرح اعزام اتوبوس عمومی به مرز مهران همه هزینههای ناوگان سواری به قیمت ناوگان حمل و نقل عمومی حساب شده و از تخفیف 10 درصدی برخوردار خواهد بود.

رحمانی با بیان اینکه سرویسهای رزرو تمام اتوبوسهای ناوگان عمومی آذربایجان غربی کنسل شده است، تصریح کرد: آن دسته از مسافرانی که نسبت به تهیه بلیط رزرو ناوگان عمومی اقدام کردهاند از خدمات ناوگان سواری و با هزینه پرداختی به ناوگان حمل و نقل عمومی بهرهمند شدند.

وی با بیان اینکه اتوبوسهای ناوگان حمل و نقل عمومی مستقیماً وارد مرز مهران میشود، خاطرنشان کرد: این اتوبوسها در مرز مهران مستقر میشود و زائران را به مقصد خود در غرب کشور همراهی خواهد کرد.

مدیرکل حمل و نقل و پایانههای آذربایجان غربی گفت: جابهجایی زائران کربلا به مقصد خود در مرز مهران تا 27 آذرماه امسال خواهد بود و تا آن هنگام تخفیف 10 درصدی ناوگان سواری نیز ادامه دارد.

انتهای پیام/61004/ز30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 24-09-1393, 20:17

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی